Шоу-бизнис | Новости | 736
Почетна » Новости » Шоу-бизнис

Шоу-бизнис

Викторија до операција поради високи штикли
Викторија Бекам

Викторија страда од неподнослива болка, која ѝ ја причинуваат коскени израстоци што кај неа се...

Сопругата на Берлускони му бара 3,5 мил. евра месечно
Силвио Берлускони и Вероника Ларио

Вероника Ларио, сопругата на италијанскиот премиер Силвио Берлускони, побарала годишна алиментација од...

 
Роби Вилијамс се сврши и неговата мајка го потврди тоа
Роби и Ајда

Денес скоро сите списанија и весници ја објавија свршувачката на популарниот Роби Вилијамс со неговата девојка...

 
Џенифер Анистон сака да биде слаба како Џоли
Џенифер Анистон

Прекрасната актерка била многу загрижена за својот изглед, откако во медиумите излегоа нејзини фотографии...

 
Џастин и Џесика Бил повторно заедно
Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил наводно се повторно заедно, но само под услов таа да ја избегнува...

 
Трејлер на провокативниот мјузикл „Nine“ – видео
Nine

„Nine“ е провокативен мјузикл, кој го следи животот на познатиот филмски режисер Гуидо...

 
Ријана: 500 000 долари за новогодишната ноќ
Ријана

Додека најголемиот дел од луѓето во светот на 31 декември слават трошејќи, ѕвездите од шоу...

 
Шаде со нов албум во 2010
Шаде

Големите обожаватели на Шаде може да започнат да ги одбројуваат деновите до издавањето на новиот албум.

 
Момчето на Бритни ја одби нејзината понуда за брак
Лејди Гага

Во петокот вечерта Бритни му предложила брак на своето момче, Џејсон Травик, кој веднаш...

 
Лејди Гага ги поткупува обожавателите со пица
Лејди Гага

Ексцентричната Гага отсекогаш била добра спрема своите обожаватели. Вчера нејзината добрина...

   
Страница 736 од 741

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3642 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.