Шоу-бизнис | Новости | 724
Почетна » Новости » Шоу-бизнис

Шоу-бизнис

Наоми Кембел е засрамена од нејзиното минато
Наоми Кембел

Познатиот супер модел Наоми Кембел изјавила дека е засрамена од своето минато, особено...

Роберт Патинсон: „Личам на трансвестит во Самрак“
Роберт Патинсон

Ѕвездата на вампирската драма „Самрак“, Роберт Патинсон, смета дека неговиот изглед...

 
Сандра Булок – нова жртва на „клетвата на оскарот“
Санда Булок

Дали последната добитничка на оскарот за најдобра актерка, Сандра Булок, веќе стана жртва...

 
Ксенија Пајчин и Филип Каписода пронајдени мртви
Ксенија Пајчин

Српската пејачка Ксенија Пајчин и црногорскиот манекен Филип Каписода синоќа се пронајдени...

 
„Сексот и градот 2“ – нови фотографии
Сексот и градот

Медиумите пишуваат дека во „Сексот и градот 2“ бракот на Кери ќе наиде на проблеми, а Mr. Big...

 
Провокативен спот на Лејди Гага и Бијонсе за „Telephone“
Лејди Гага

Бијонсе ѝ се придружи на Лејди Гага во провокативниот спот на песната „Telephone“.

 
Модата на доделувањето на оскарите
Charlize Theron

Како и секоја година, холивудските ѕвезди и овој пат блеснаа со целиот свој сјај на црвениот тепих...

 
„The Hurt Locker“ триумфира со 6 оскари
Модни додатоци

Вчера вечерта по 82-ри пат се одржа доделувањето на најпрестижните награди во светот на филмот.

 
Партнерката на Џони Деп му забранила да снима со Џоли
Анџелина Џоли

Анџелина Џоли и Џони Деп веќе неколку дена снимаат сцени од новиот филм „Туристот“ во...

 
Меган Фокс: „Имам спиено само со двајца мажи“
Меган Фокс

Популарната актерка Меган Фокс е една од најсексапилните жени во светот. Токму поради...

   
Страница 724 од 741

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3631 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.