Шоу-бизнис | Новости | 722
Почетна » Новости » Шоу-бизнис

Шоу-бизнис

ВИДЕО: Ужасно лош настап на Витни Хјустон
Витни Хјустон

Вчера вечерта Витни Хјустон го одржа својот прв концерт по 11-годишна пауза со што ја започна...

Бритни Спирс пред и после ретуширање
Бритни Спирс

Кога се појавија сликите од Бритни за минатата рекламна кампања на Candie’s, иако медиумите...

 
Бритни го тепала своето момче?
Бритни Спирс

Веќе долго време се шпекулира дека врската на Бритни Спирс и Џејсон Травик е пред крај.

 
Хајди Монтаг незадоволна и по 10 пластични операции
Хајди Монтаг

По 10 направени пластични операции, Хајди Монтаг реши да им го покаже на нејзините обожаватели...

 
Елизабет Тејлор ќе се мажи по 9-ти пат?
Елизабет Телјор

Многу е голема веројатноста Елизабет Тејлор да го каже судбоносното „да“ по деветти пат.

 
Нов возбудлив трејлер за „Сексот и градот 2“
Сексот и градот

Одбројувањето до појавувањето на филмот „Сексот и градот 2“ продолжува, а верната...

 
Ријана призна дека е во врска со Мет Кемп
Ријана и Мет Кемп

Иако уште во почетокот на јануари во јавноста се појавија слики од Ријана и Мет Кемп на кои...

 
Морничава реклама на Nike со Тајгер Вудс – видео
Тајгер Вудс

Вчера се појави првата реклама на Тајгер Вудс по неговото повеќемесечно отсуство од...

 
Николет Шеридан го тужи авторот на „Очајни домаќинки“
Николет Шеридан

Бившата „очајна домаќинка“ Николет Шеридан поднесе тужба против телевизијата ABC и и авторот на хит...

 
Мадона – најекспониран изведувач на деценијата
Мадона

Музиката на Мадона ја одбележа изминатава деценија. Поп-кралицата застана на чело на...

   
Страница 722 од 741

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3631 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.