Шоу-бизнис | Новости | 721
Почетна » Новости » Шоу-бизнис

Шоу-бизнис

ВИДЕО: Музичката сензација од Тајван ја освојува и Америка
Lin Yu Chun

Тајванецот Лин Ју Чун стана вистинска сензација на интернет кога за прв пат се појави видеото...

Бред и Анџелина ќе стапат во брак заради децата?
Анџелина Џоли и Бред Пит

Според списанието ОК, Бред Пит и Анџелина Џоли ќе стапат во брак само за да ги задоволат нивните деца.

 
Сара Џесика Паркер послаба од било кога
Сара Џесика Паркер

Најновите фотографии од Сара Џесика Паркер воопшто не ја прикажаа во убаво светло...

 
Синот на Мајкл Даглас осуден на 5 години затвор
Камерон и Мајкл Даглас

Синот на Мајкл Даглас вчера беше осуден на 5 години затвор за трговија со дрога.

 
Нов сингл на Кајли Миног: Love Love Love
Кајли Миног

Додека верните обожаватели на Кајли нетрпеливо го очекуваат нејзиниот нов албум, на...

 
Ќерката на Шер во финална фаза на промена на полот
Чез Боно

Честити Боно, ќерката на познатите Шер и Сони Боно, е во финална фаза од долгиот процес на...

 
Рики Мартин гол во ново промотивно видео
Рики Мартин

Во ново промотивно видео за неговата турнеја Рики Мартин се појавува целосно гол, а врз телото...

 
„Мајкл Скофилд“ го изгуби сексапилот
Вентворт Милер

Кога за прв пат се појави серијата Prison Break, вниманието на женската популација не беше...

 
Рајан Филипе: „Сакам да се чувствувам силен“
Рајан Филипе

Љубимецот на многу жени низ светот, Рајан Филипе, го покажа своето убаво обликувано тело...

 
Мел Гибсон и Оксана Григориева се разделија
Мел Гибсон и Оксана Григориева

Актерот Мел Гибсон и неговата девојка Оксана Григориева, која пред 5 месеци ја роди нивната...

   
Страница 721 од 741

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3627 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.