Шоу-бизнис | Новости | 7
Почетна » Новости » Шоу-бизнис

Шоу-бизнис

Слатко семејно видео на Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез со нивните три мали деца
Кристијано Роналдо со семејството

Џорџина Родригез објави слатко семејно видео. Во него, Кристијано Роналдо ја заробува...

15 години подоцна: Џенифер Лопез со видео се потсетува на „Monster In Law“ на годишнината од романтичната комедија
Џенифер Лопез и Џејн Фонда

Овој месец изминуваат 15 години од премиерата на филмот „Monster In Law“. По тој повод, Џенифер...

 
Марија Шерифовиќ со „Молитва“ од празните белградски улици восхити на евровизиското шоу
Марија Шерифовиќ

Доколку новиот вирус не го прекинеше нормалното функционирање, синоќа ќе се одржеше годинашното...

 
Копија на мама: Гвинет Палтроу сподели фотографии од пораснатата ќерка за нејзиниот 16. роденден
Гвинет Палтроу

Гвинет Палтроу ѝ го честиташе роденденот на пораснатата Епл со фотографии и порака на Instagram.

 
Мери-Кејт Олсен и Оливие Саркози се разведуваат по 5 години брачен живот
Мери-Кејт Олсен и Оливие Саркози

Судски документи потврдија дека Мери-Кејт Олсен и Оливие Саркози ставаат крај на 5-годишниот брак.

 
Филмски предлог: „Bombshell“ со Шарлиз Терон, Никол Кидман и Марго Роби за падот на сексуалниот манијак Роџер Ејлс
Bombshell

„Bombshell“ ни дозволува да се доближеме до страшните искуства на бројни жени кои биле сексуално...

 
ВИДЕО: Кортни Кокс е интервјуирана од 15-годишната ќерка Коко, која ја прашува за мајчинството, бременоста и детството
Кортни Кокс

Кортни Кокс одговара на прашања поставени од нејзината ќерка за мајчинството, бременоста и нејзиното детство....

 
ВИДЕО: Слаткар го заспива синчето Моша со песна која ја измисли за него
Слаткар и Моша

Марко Маринковиќ – Слаткар сподели видеа снимени додека го заспива синчето Моша...

 
Ева Лонгорија во летен макси фустан покрај сопругот во Беверли Хилс
Ева Лонгорија

Ева Лонгорија беше уловена за време на излегување со сопругот Хозе Пепе Бастон во Беверли...

 
ФОТО: Роузи Хантингтон-Вајтли во спортско издание се релаксира со синчето во Беверли Хилс
Роузи Хантингтон-Вајтли со синчето

Папараците продолжуваат да ги овековечуваат дружбите на Роузи Хантингтон-Вајтли со нејзиното мало синче...

   
Страница 7 од 740

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3220 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“