Шоу-бизнис | Новости | 684
Почетна » Новости » Шоу-бизнис

Шоу-бизнис

Роберт Патинсон се плаши за својот живот
Роберт Патинсон

Ѕвездата на „Самрак“, Роберт Патинсон, признава дека неговиот живот станал многу поинаков откако...

Шерил Кол ја победи Викторија Бекам
Шерил Кол

Викторија Бекам изгуби од Шерил Кол во битката за најплатена жена на славен фудбалер.

 
Линдзи Лохан е затрескана во Леонардо ДиКаприо
Линдзи Лохан

Линдзи Лохан не престанува да ги полни насловните страници на списанијата. Без разлика дали тоа...

 
Ферги доби поткрепа и извинување
Black Eyed Peas

По скандалозното признание на стриптизерката Никол Форестер дека спиела со актерот Џош Духамел...

 
Леона Луис одбила да се слика за „Плејбој“
Леона Луис

Британската пејачка Леона Луис ја одбила понудата од 2 милиони долари за да позира...

 
Џони Деп ќе го спасува Николас Кејџ од банкрот
Џони Деп

Џони Деп бил шокиран кога разбрал дека неговиот колега Николас Кејџ западнал во тешки финансиски проблеми...

 
Даниел Редклиф пуши марихуана
Даниел Редклиф

Даниел Редклиф, познат по улогата на Хари Потер, е виден како пуши марихуана на забава на негови...

 
Виртуелен клон на Мајкл Џексон
Мајкл Џексон

Во текот на 1996г. популарниот пејач се подложил на неколку тридимензионални скенирања, со цел денес...

 
Анџелина ќе посвојува дете без Бред
Анџелина Џоли

Атрактивната актерка, која веќе е мајка на три биолошки и три посвоени деца, сака да го прошири...

 
Лејтон Мистер со спот за „Somebody To Love“
Лејтон Мистер

Новиот музички спот на ѕвездата од телевизиската серија „Gossip girl“, Лејтон Мистер, докажа...

   
Страница 684 од 686

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9512 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?