Шоу-бизнис | Новости | 5
Почетна » Новости » Шоу-бизнис

Шоу-бизнис

Џастин Бибер во отворено писмо проговори за темната страна на славата, дрогата и непочитувањето на жените
Џастин Бибер

Џастин Бибер се отвори за притисоците од славата и влијанието кое го има врз животот на младите ѕведи...

Среќна мајка, среќни деца: Анџелина Џоли насмеана покрај трите деца во Вест Холивуд
Анџелина Џоли

Анџелина Џоли ги почести трите деца Пакс, Шајло и Захара со ручек во Вест Холивуд.

 
Џенифер Лопез изгледа неверојатно во шик стајлинг на роденден во Сен Тропе
Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Џенифер Лопез и Алекс Родригез пристигнаа на француската ривиера со стил. Славниот пар го посети...

 
Ќерката на Џони Деп мамеше погледи во розова модна комбинација од Шанел во Венеција
Лили-Роуз Деп

Лили-Роуз Деп привлече многу погледи кога зачекори на Филмскиот фестивал во Венеција во комбинација од Шанел.

 
Сензационална: Пенелопе Круз како принцеза на црвениот тепих во Венеција
Пенелопе Круз

Пенелопе Круз изгледаше како модерна принцеза на премиерата на „Wasp Network“, која се одржа во...

 
Моника Белучи во црвена креација позираше со бившиот сопруг на Филмскиот фестивал во Венеција
Моника Белучи и Винсент Касел

Моника Белучи и Винсент Касел се обединија за да ја промовираат новата подобрена верзија...

 
Првите фотографии од свадбата на Ели Голдинг на која присуствуваа бројни славни личности
Свадбата на Ели Голдинг

Ели Голдинг се омажи за својот сакан Каспар Џоплинг на традиционална церемонија во Северен...

 
Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер со фотографија објавија дека им се роди второ дете
Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер имаат среќна вест. Славниот пар му...

 
Згодниот Чед Мајкл Мари со сопругата на роденденско патување на Туркс и Каjкос
Чед Мајкл Мари

Чед Мајкл Мари го прослави својот 38. роденден за време на егзотичен одмор со семејството.

 
Без изговори: Катарина Ивановска вежба во 9. месец од бременоста покрај синчето во фитнес клуб
Катарина и Вања

Катарина Ивановска е физички активна и во последниот триместар од втората бременост...

   
Страница 5 од 686

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9610 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?