Џастин Тимберлејк официјално потврди дека тајно доби второ синче со Џесика Бил
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џастин Тимберлејк официјално потврди дека тајно доби второ синче со Џесика Бил

Џастин Тимберлејк официјално потврди дека тајно доби второ синче со Џесика Бил

Џастин Тимберлејк официјално ја потврди веста дека со Џесика Бил тајно добија уште едно дете. Веста допре до светската јавност во јули минатата година, но парот никогаш не ги потврди информациите.

Сега, 6 месеци подоцна, 39-годишниот пејач ја потврди веста дека има уште еден син со 38-годишната актерка и дека целата бременост беше чувана во тајност. Бебенцето го добило името Финијас.

„Пресладок е и никој не спие. Но, возбудени сме и не можеме да бидеме посреќни. Благодарни сме“ – рече тој во интервју со Елен Деџенерис.

Џастин и Џесика имаат уште еден син, 5-годишниот Сајлас.

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 732 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.