Тамара Тодевска отпатува во Тел Авив, сподели како се снима евровизиското видео
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Тамара Тодевска отпатува во Тел Авив, сподели како се снима евровизиското видео

Тамара Тодевска отпатува во Тел Авив, сподели како се снима евровизиското видео

Тамара Тодевска пред неколку дена отпатува во Тел Авив. Оваа нејзина посета на Израел е наменета за снимањето на видео со кое ќе ѝ се претстави на евровизиската публика.

33-годишната пејачка сподели фотографии и видеа од сетот и од тимот со кој соработува.

Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска

Тамара со песната „Proud“ ќе нè претставува на Евровизија во мај.

Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9275 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.