Крис Прат и шармантната ќерка на Арнолд Шварценегер за првпат како пар на холивудска свеченост
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Крис Прат и шармантната ќерка на Арнолд Шварценегер за првпат како пар на холивудска свеченост

Крис Прат и шармантната ќерка на Арнолд Шварценегер за првпат како пар на холивудска свеченост

Крис Прат и Кетрин Шварценегер за првпат се појавија заедно на холивудска свеченост. 39-годишниот актер и 29-годишната ќерка на Арнолд Шварценегер привлекуваа внимание на синоќешната премиера на „Avengers: Endgame“.

На виолетовиот тепих во Лос Анџелес, Кетрин шармираше во креација од Моник Лулие.

Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер

Крис и Кетрин се верија на почетокот од оваа година.

Крис претходно беше осум години во брак со актерката Ана Фарис, со која има едно дете.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9550 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.