Крис Прат и шармантната ќерка на Арнолд Шварценегер за првпат како пар на холивудска свеченост
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Крис Прат и шармантната ќерка на Арнолд Шварценегер за првпат како пар на холивудска свеченост

Крис Прат и шармантната ќерка на Арнолд Шварценегер за првпат како пар на холивудска свеченост

Крис Прат и Кетрин Шварценегер за првпат се појавија заедно на холивудска свеченост. 39-годишниот актер и 29-годишната ќерка на Арнолд Шварценегер привлекуваа внимание на синоќешната премиера на „Avengers: Endgame“.

На виолетовиот тепих во Лос Анџелес, Кетрин шармираше во креација од Моник Лулие.

Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер Крис Прат и Кетрин Шварценегер

Крис и Кетрин се верија на почетокот од оваа година.

Крис претходно беше осум години во брак со актерката Ана Фарис, со која има едно дете.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5274 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“