Викторија Лоба атрактивна ѕвезда на Санторини каде уживаше со вереникот Ѓорги
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Викторија Лоба атрактивна ѕвезда на Санторини каде уживаше со вереникот Ѓорги

Викторија Лоба атрактивна ѕвезда на Санторини каде уживаше со вереникот Ѓорги

Викторија Лоба беше ангажирана за да ја забавува публиката на отворањето на „BuddhaBar Beach“ на Санторини. Македонската пејачка настапуваше во придружба на својата пријателка и соработничка Марга Сол.

Викторија сподели фотографии и видеа на кои изгледа прекрасно во креации во црна и жолта боја.

Викторија Лоба
Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба

На патувањето Лоба беше придружувана од вереникот Ѓорги, кој исто така споделуваше фотографии од моментите на релаксација со саканата.

Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба

Пред еден месец, Лоба откри дека го прифати предлогот за брак на Ѓорги.

Викторија Лоба

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11133 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.