Викторија Лоба се вери и го покажа свршеничкиот прстен
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Викторија Лоба се вери и го покажа свршеничкиот прстен

Викторија Лоба се вери и го покажа свршеничкиот прстен

Викторија Лоба наскоро ќе заплива во брачните води. Популарната пејачка го прифати предлогот за брак на бизнисменот Ѓорги Калешов.

За „Бекстејџ“, 30-годишната македонска ѕвезда го покажа свршеничкиот прстен.

Блескавиот прстен таа го носеше и на една од нејзините понови фотографии.

Викторија Лоба

Викторија и Ѓорги долги години се во врска. Минатиот месец тие заедно беа на патување во Мајами.

Викторија Лоба Викторија Лоба

Лоба имаше споделено дека официјализирањето на врската со брак не е толку важно за неа колку поврзаноста со партнерот. „Јас имам изградено став за семејството. Мојот став е дека кога две индивидуи ќе се сплотат во едно на емотивно, духовно и секакво можно убаво ниво, тогаш тие стануваат семејство. Потписот, како што сум кажала, никогаш не ми бил важен, е само формалност за еве да направиме некоја забава за сите наши најблиски и така натаму... Кога ќе дојде време за славење, ќе бидете сите повикани“, рече таа.

Викторија Лоба

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1313 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.