Актуелна модна ѕвезда: Викторија Бекам за шпанскиот „Вог“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Актуелна модна ѕвезда: Викторија Бекам за шпанскиот „Вог“

Актуелна модна ѕвезда: Викторија Бекам за шпанскиот „Вог“

Викторија Бекам е лицето од февруарското издание на „Вог“ Шпанија. 43-годишната дизајнерка, која неодамна беше мета на критики поради ангажирањето на преслаб модел, позираше пред објективот на Бо Џорџ.

Бекам

Во интервјуто за модното списание, Викторија зборуваше за ерата кога беше дел од Spice Girls. „Во контакт сум со сите членки на Spice Girls и многу сум горда со она што го постигнавме заедно. Ми се допаѓа музиката на Spice Girls и секогаш ќе ми се допаѓа“ – изјавила Викторија.

Бекам Бекам

Погледнете и видео од снимањето на фотосесијата:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19990 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?