Чуден свет | Новости | 9
Почетна » Новости » Чуден свет

Чуден свет

Мајката која и ставаше ботокс на малата ќерка го изгуби старателството
Бритни Кембел

Кери Кембел, мајката која јавно призна дека ѝ става ботокс на својата 8-годишна ќерка, привремено го изгуби...

Бразилка доби судска битка за да може да мастурбира на работа
Ана Катарина Безера

Бразилката Ана Катарина Безера извојува победа во чудна судска битка против своите работодавци. По судски пат....

 
ФОТО: 6-годишно девојче тежи повеќе од 90 килограми
Суман Катум

Суман Катум од индиската сојузна држава Западен Бенгал тежи 91 килограм, а има само 6 години. Малата Индијка....

 
„Мојата 7-годишна ќерка прима ботокс и има тетовирани веѓи“
Ноел

33-годишната Шерон Еванс признала дека ѝ става инјекции со ботокс на својата 7-годишна ќерка Бри....

 
21-годишна Белгијка онлајн ја продаде својата невиност за 50.000 евра
Ноел

Студентка од Белгија ја продала својата невиност за 50 000 евра на онлајн аукција. 21-годишната девојка која се...

 
ВИДЕО: Возрасно бебе – на 29 години носи пелени, пие од цуцла
Стенли Тортон

Стенли Тортон е 29-годишен Американец кој прави сè што може за да живее како бебе. Скоро половина од својот...

 
Бизарно: „Пијам човечка крв на вампирски забави“
Пирета Блејз

Британскиот весник The Sun објави сторија за постоењето на подземно вампирско движење во кое официјално се вклучени...

 
ФОТО: Бизарниот изглед на жената вампир
Марија Хозе Кристерина

35-годишната мајка има тетоважи на скоро 100% од своето тело, а освен тоа има всадени рогови на челотo...

 
12-годишно девојче се породило на екскурзија, не знаело за бременоста
Бебе

Минатата седмица 12-годишно девојче се породило за време на екскурзија во северниот дел на Холандија...

 
Мајка ја депилира и и става ботокс на својата 8-годишна ќерка
Кери и Бритни Кембел

Британката Кери Кембел ја шокира јавноста со признанието дека ѝ става ботокс на својата 8-годишна...

   
Страница 9 од 10

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6819 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.