Чуден свет | Новости | 8
Почетна » Новости » Чуден свет

Чуден свет

Бугарки откриле скриени камери во изнајмениот стан во Америка
Вања и Ралица

Како и многу други млади од Балканот, 22-годишната Вања Амоквариева и 23-годишната Ралица Џамбазова...

Чудна зависност: 25-годишна е возрасно бебе; баба со нокти од 60 сантиметри
Џез Ајсон Синкфилд

Никогаш не велете дека имате видено сè. Секогаш постои нешто што ќе ве изненади и шокира, особено ако ја...

 
Бремена тинејџерка: „Се пијанам за да не бидам здодевна“
Холи Пигот

Британката Холи Пигот ја шокираше јавноста со своето отворено признание дека иако е бремена во петтиот...

 
Најдебелата мајка на светот: „Ме храни 4-годишната ќерка“
Дона Симпсон

Дона Симпсон уште еднаш го шокира светот. Жената којашто го држи рекордот за најдебела мајка на светот...

 
Французинка стапи во брак со свршеникот кој е мртов две години
Карен Жуму

Карен Жуму се омажи за љубовта на својот живот, две години откако тој загина во сообраќајна несреќа.

 
ФОТО: Најсмрдливиот човек на светот? Индиец се нема искапено 37 години
Каилаш

65-годишен Индиец не се има искапено, ниту потстрижено веќе 37 години. Каилаш Синг не би влегол под туш за...

 
ФОТО: Жената со најмногу пирсови на светот се омажи
Илејн Дејвидсон

Најпирсираната жена на планетата стапи во брак со маж кој нема ниту една обетка на своето тело. Бразилката Илејн...

 
Мајка и подари ваучер за силиконски гради на 7-годишната ќерка
Попи и Сара

Сара Бурџ не престанува да ја шокира јавноста. Откако се прослави со прекарот „Вистинска човечка барбика“ затоа...

 
Во бременоста испушила 3500 цигари и вели дека тоа било добро за бебето
Чарли и Лили

Чарли Вилкокс е млада мајка која не само што не верува дека пушењето во текот не бременоста е штетно, туку и...

 
Ботокс мајката лажела за сè за да добие слава и пари? Или...
Шина

Мајката којашто тврдеше дека ѝ става ботокс и ја депилира својата 8-годишна ќерка ја промени својата приказна...

   
Страница 8 од 10

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6816 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.