Чуден свет | Новости | 7
Почетна » Новости » Чуден свет

Чуден свет

Најнеодговорниот татко во Британија има 17 деца од 15 различни жени
Џејми Каминг

Џејми Каминг е нарекуван најнеодговорниот татко во Велика Британија. Тој е невработен, живее на сметка...

ФОТО: Русинка со 100 инјекции си ги направила најдебелите усни на светот
Кристина

Кристина Реи е девојката која најверојатно ги поседува најдебелите усни на светот. 22-годишната Русинка...

 
10-годишно девојче роди син
Рака на мајка и бебе

Десетгодишно девојче од Мексико се породило во 31. недела од бременоста и родило момче тешко 1,5 килограми.

 
„Бремениот маж“ по три деца нема да раѓа повторно
Томас Бити

Три деца се доволни за Томас Бити, човекот кој е познат како „првиот бремен маж“. Во ексклузивно интервју...

 
ВИДЕО: Маж ѝ кажува на свршеницата дека е татко на 70 деца
Бен Сизлер

Да, добро прочитавте, 70 деца. Бен Сизлер, кој донирал спрерма за да може да си го плати школувањето...

 
Најлошиот дечко на светот?
Шејн и Рут

Британка три години била малтретирана онлајн за на крајот да дознае дека зад грозните постапки стои...

 
Најдебелата мајка започнува диета
Дона Симпсон

Дона Симпсон, најдебелата жена што родила, се откажа од својот сон да стане најдебелата жена на светот.

 
ФОТО: Уште една Американка сака да стане најдебелата жена на светот
Сузан Еман

Дона Симпсон доби конкуренција. И Американката Сузан Еман тргна во опасната трка да стане најдебелата...

 
Бугарки откриле скриени камери во изнајмениот стан во Америка
Вања и Ралица

Како и многу други млади од Балканот, 22-годишната Вања Амоквариева и 23-годишната Ралица Џамбазова...

 
Чудна зависност: 25-годишна е возрасно бебе; баба со нокти од 60 сантиметри
Џез Ајсон Синкфилд

Никогаш не велете дека имате видено сè. Секогаш постои нешто што ќе ве изненади и шокира, особено ако ја...

   
Страница 7 од 10

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3625 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?