Чуден свет | Новости | 6
Почетна » Новости » Чуден свет

Чуден свет

ФОТО: 20-годишна Русинка тежи околу 20 килограми
Ксенија Бубенко

Тешко е да се гледаат фотографиите од Ксенија Бубенко, но тоа е реалноста на екстремното слабеење...

ВИДЕО: Шокантна „јога“ за бебиња
Лена Фокина

Шокантно и бизарно се недоволно силни зборови кои би ја опишале „јогата“ за бебиња која Лена Фокина ја...

 
Бизарно: Најзлобниот пар на светот сака да стапи во брак
Исакин Јонсон и Мишел Густафсон

Исакин Јонсон и Мишел Густафсон со право се наречени најзлобниот пар на светот. Двајцата Швеѓани вчера...

 
42-годишна Британка спиела со повеќе од 1.000 мажи
Кристал Ворен

Кристал Ворен спиела со 1.000 различни мажи во текот на својот досегашен 42-годишен живот. Сексуалната...

 
Ултимативно предавство: 3 месеци имала афера со таткото на својот свршеник
Ема и Луис

Исто како од изопачена шпанска серија, Ема Скофилд е виновна за ултимативното предавство. 27-годишната Англичанка...

 
9 месеци лажела дека е бремена, се обидела да киднапира новороденче
Лажна бременост

Жена од Нов Зеланд пренесе во реалноста апсурдно клише од шпанските серии – 9 месеци го лажела својот партнер...

 
Мајка ѝ подари ваучер за липосукција на својата 7-годишна ќерка
Попи и Сара

Мајката која минатата година ја шокира јавноста кога за седмиот роденден ѝ подари на својата ќерка ваучер за...

 
БИЗАРНО: Водители во шоу јадат месо еден од друг
Водител јаде месо

Неверојатно е колку далеку би отишле некои луѓе само за да добијат поголема популарност, или во случајов...

 
Жена се откопа со свршеничкиот прстен откако свршеникот ја закопал жива
Мичелина Левандовска

Мичелина Левандовска го шокираше светот со својата хорор приказна откако раскажа дека нејзиниот...

 
Се отвора првото училиште за секс на светот
Секс

Првото меѓународно училиште за секс наредниот месец ќе ги отвори своите врати за оние кои сакаат да станат подобри...

   
Страница 6 од 10

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6814 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.