Чуден свет | Новости | 5
Почетна » Новости » Чуден свет

Чуден свет

ФОТО: Потрошила 15.000 долари за да добие огромен задник
Вeнити Вондер

Вeнити Вондер не е само обична жена која посакува малку поголем задник, туку таа е 30-годишна мајка која...

ФОТО: 24-годишна поминала 66 дена од животот во солариум
Триш

Триш Пејтас самата се нарекува зависничка од тен. Младата Американка уште од 14-годишна возраст...

 
Зависничка од тен обвинета дека ја однела 5-годишната ќерка на солариум
Партиша Крензел и Ана

Американка опседната со потемнување на кожата заработи кривична пријава поради тоа што ја однела...

 
Забарка му ги извадила сите заби на бившиот зашто ја оставил за друга
Забарка

Забарката Ана Маковјак била толку повредена што бившиот ја оставил за друга, што во првата укажана прилика му се...

 
Екстремна шокантна диета пред свадба: хранење со цевка преку нос
Џесика

Секоја невеста сака да изгледа најубаво и најблескаво на својот свадбен ден. Но, некои идни невести се подготвени...

 
10-годишно девојче роди ќерка
Новороденче

Десетгодишно девојче од Колумбија, чиј идентитет не се открива, се вброи во групата на најмлади мајки на светот...

 
ФОТО: Најдебелата жена на светот ќе се омажи за готвач
Сузан и Паркер

Тој обожава да готви, а таа ужива да јаде и да ја зголемува својата прекумерна тежина, па двајцата се убедени...

 
ФОТО: 20-годишна Русинка тежи околу 20 килограми
Ксенија Бубенко

Тешко е да се гледаат фотографиите од Ксенија Бубенко, но тоа е реалноста на екстремното слабеење...

 
ВИДЕО: Шокантна „јога“ за бебиња
Лена Фокина

Шокантно и бизарно се недоволно силни зборови кои би ја опишале „јогата“ за бебиња која Лена Фокина ја...

 
Бизарно: Најзлобниот пар на светот сака да стапи во брак
Исакин Јонсон и Мишел Густафсон

Исакин Јонсон и Мишел Густафсон со право се наречени најзлобниот пар на светот. Двајцата Швеѓани вчера...

   
Страница 5 од 10

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9517 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?