Чуден свет | Новости | 4
Почетна » Новости » Чуден свет

Чуден свет

ФОТО: Невеста си го врза бебето на фустанот и го влечеше на венчавката
Шона Картер-Брукс

Шона Картер-Брукс заслужено доби многу негативни коментари. Фотографиите на кои се гледа дека таа го врзала...

ФОТО: 33-годишен потрошил 100.000 долари за да личи на Џастин Бибер
Тоби Шелдон

Чудно е кога 33-годишен маж сака да изгледа како Џастин Бибер, но кога ќе потроши мало богатство за со пластични...

 
Најлошиот шеф: Кинез ги натерал вработените да лазат во јавност
Кина

Многу лоши шефови изгледаат како ангели во споредба со Кинез од козметичка компанија кој ги принудил вработените...

 
Шмркање на кондоми – бизарен и опасен YouTube тренд
Шмркање кондоми

Шмркањето кондоми е најновиот бизарен тренд на YouTube. Тинејџери кои не сфаќаат колкава е опасноста што ја крие...

 
90-годишен се развел од 15-годишна девојка откако таа избегала
Брак

Деновиве светот беше шокиран од веста дека 90-годишен маж од Саудиска Арабија се разведува од 15-годишна...

 
ВИДЕО: Како изгледа „згрешен“ имплант на задникот
Импланти на задникот

Погледнете го непријатното видео кое покажува како изгледа лошо поставен имплант на задникот.

 
20-годишната Бразилка си ја продаде невиноста за $780.000
Катарина Миглиорини

Вчера заврши наддавањето за првиот сексуален однос на 20-годишната Бразилка. Највисоката понуда била...

 
ВИДЕО: Си направил 90 пластични операции со цел да изгледа „совршено“
Џастин Џедлика

Џастин Џедлика, кој се нарекува човечката кукла Кен, досега си има направено 90 пластични операции со цел да постигне...

 
Мајка повторно заедно со бебето откако ѝ било украдено од утробата
Дајана дос Сантос

Мајка конечно го зеде во прегратка своето бебе, кое ѝ било украдено од утробата. Бразилката Одет Барето...

 
20-годишна си ја продава невиноста за да гради домови за сиромашните
Катарина Миглиорини

Катарина Миглиорини ја разбранува јавноста со аукција на која си ја продава невиноста. 20-годишната Бразилка...

   
Страница 4 од 10

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6813 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.