Промо | Новости | 9
Почетна » Новости » Промо

Промо

Бимилк: Конечно! На барање на потрошувачите, нов совршено кисел јогурт!
Бимилк

Бимилк го лансира новиот Битолски екстра јогурт на пазарот.

ПроКредит Банка со совети за штедење по повод Светскиот ден на штедењето
ПроКредит Банка

По повод Светскиот ден на штедењето, Македонската банкарска асоцијација и Фондот за осигурување депозити...

 
Не постои полесен начин за релаксација од престој во убаво уреден двор!
Фоја

Во Градинарски центар Фоја, посетителите можат да најдат широк асортиман на декоративни садници по пристапни цени. Да...

 
Конкурс за доделување стипендии, обуки и практика во Грац, Австрија, за 2020/2021 на Шпаркасе Банка Македонија
конкурс

Шпаркасе Банка Македонија и годинава продолжува со проектот „Најдобрите од Југоистокот...

 
„Lucky days” во НЕПТУН од 28-31.10 - Најголеми попусти и до 60 рати со haPPy кредит!
Нептун

„Lucky days” од 28-31.10.2019 во „Нептун” - продажна акција со најголеми попусти! Овие “Среќни денови” за потрошувачите...

 
Отворени пријави за првиот регионален Good Game Liftoff: Стартапот со најдобра идеја ќе освои награда од 14.000 евра
Good Game Lift Off

Интернационалната е-спорт платформа Good Game Global втор пат по ред организира Good Game Liftoff натпревар...

 
Безбедно, флексибилно, атрактивно: ПроКид Штедна сметка за Вашето дете!
ПроКредит Банка

ПроКредит Банка Ви нуди можност за флексибилно штедење со најповолна каматна стапка и пристап до Вашите заштеди 24/7!

 
Поглед кон новата есенска колекција на Biana Shoes
Biana Shoes

Во eсенската сезона во која преовладуваат едноставни, еднобојни парчиња гардероба, чевлите во различни дезени...

 
ПроКредит Банка со нова, модерна и едноставна мобилна апликација
мобилна апликација на ПроКредит Банка

Онлајн банкарството никогаш не било полесно! Со новата мобилна апликација на ПроКредит Банка...

 
Со користење на апликацијата HalkEco на ХалкБанк граѓаните само за еден ден обезбедија засадување на 22 дрвja
HalkEco

За само еден ден откако официјално беше претставена новата мултифункционална мобилна апликација...

   
Страница 9 од 15

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3158 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?