Промо | Новости | 9
Почетна » Новости » Промо

Промо

Винаријата „Сковин Група“ со новата берба ја продолжува традицијата на производство на вино од Скопскиот регион
Skovin

Винаријата „Сковин Група", најновата странска инвестиција во винската индустрија во нашата држава...

Ново модно катче на Bebel Fashion
Bebel Fashion

Сигурни сме дека веќе сте слушнале за Bebel Fashion. Веќе 8 години, тие ги носат најновите...

 
Уште само неколку дена: Искористете ја можноста и добијте ваучер од 500 денари од dm
dm и Visa

САМО ВО dm дрогериите – со секоја сметка над 2.000 денари платена со која било VISA платежна картичка...

 
ФОТО: Sport Vision пристигна во Охрид и Струга со модерни продавници
Sport Vision

Долго очекуваниот Sport Vision пристигна во Охрид и Струга со модерни продавници од најновиот премиум концепт!

 
Германскиот јазик не е научна фантастика, туку е возбудлива авантура за изучување!
Гете-институт

Изучувањето на германскиот јазик во Гете-институт е многу возбудливо и преку користење на најсовремените...

 
Генерација Z - генерацијата која сака да го смени светот со моќта на технологија
Били Ајлиш

Родени во време на глобализација и технолошка револуција, Генерацијата Z (Зет) се првата вистинска генерација дигитални...

 
Со Daikin мулти-сплит системите, помалку претставува повеќе!
Daikin

Daikin мулти-сплит системот претставува одличен начин да ја зголемите удобноста во секоја од вашите соби, без...

 
Групацијата Триглав во првото полугодие со раст на премија и пониска добивка
Групацијата Триглав

Групацијата Триглав во првата половина од годината и покрај тешките услови поради пандемијата, работеше профитабилно и сигурно.

 
Генерацијата Z стапува на сцена #WhatWeDoNext платформа за позитивни промени преку моќта на технологијата
Били

Опкружени со технологија откако знаат за себе, Генерацијата Z (зет), речиси и не...

 
Дојче Телеком и Били Ајлиш го слават дигиталниот оптимизам на Генерацијата Z
#WhatWeDoNext

Дојче Телеком заедно со петкратната ГРЕМИ добитничка Били Ајлиш, го слави позитивното влијание на технологијата...

   
Страница 9 од 30

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10523 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.