Промо | Новости | 6
Почетна » Новости » Промо

Промо

Сè што ти треба е можност…
Аргета

Се сеќаваш ли на оние моменти кога се шеташ наоколу, одлично го поминуваш времето и одеднаш чувствуваш глад? Па, сите знаеме...

На болката ѝ се спротивставувам веднаш и одлучно
Анатолиј Романов

Анатолиј Романов е 23-годишен Македонец со руско/украинско потекло...

 
Подарете на најблиските патување во Швајцарија сo Revalid®
Швајцарија

Предновогодишната еуфорија наскоро започнува и во нашата земја. На најблиските секогаш...

 
Божиновски Black Friday 2019: Водечките швајцарски брендови на часовници Omega, Breitling, Tag Heuer, Longines, Hamilton, Tissot, CK и Swatch во ПЕТОК на попуст!
Black Friday Божиновски

Вообичаено тоа што е квалитетно не се продава со попуст но постои еден ден во годината кога и тоа е сосема оправдано...

 
Black Friday во НЕПТУН – Супер понуди, големи заштеди и до 60 рати!
Neptun

Black Friday акција во НЕПТУН од 27.11-02.12.2019г.! Пристигнаа најголемите попусти во годината со супер понуди, големи заштеди и до 60 рати!...

 
Поинаков Black Friday: dm за првпат организира Giving Friday и донира 5% од остварениот промет на тој ден во хуманитарни цели
dm Giving Friday

Речиси на секој од нас му е познат концептот на Black Friday- настан кој потекнува од Америка и нѐ асоцира...

 
А1 со атрактивна новогодишна промоција
А1 Македонија

А1 Македонија ја започнува најубавата новогодишна приказна и со задоволство ја најавува новогодишната...

 
Греење со инвертер клими: Заштедете пари и електрична енергија
Daikin

Загревањето на еден дом со инвертер климатизер не значи поголема потрошувачка на електрична енергија и пари...

 
Нова празнична понуда за остварување на сите желби
Македонски Телеком

Во пресрет на Новогодишните празници, Македонски Телеком го збогати Magenta 1 и Smart портфолиото...

 
Отворен конкурсот за стипендиите „Борис Трајковски“ за школување во меѓународната гимназија „Нова“
Стипендиите „Борис Трајковски“

Учениците од деветто одделение од целата земја кои сакаат да го продолжат образованието во гимназијата...

   
Страница 6 од 15

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3230 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?