Промо | Новости | 5
Почетна » Новости » Промо

Промо

Тест за одредување на типот на кожа
Eucerin

Дали го миете вашето лице со обичен сапун?...

Со отворање на „Роса“ школо во Куманово се заокружи вториот циклус од проектот „Роса школо за родителство“
Роса школо

Долгорочниот проект на Пивара Скопје и компанијата Coca – Cola преку Роса, а во партнерство со Министерството...

 
Скопје во тек со светските трендови: Колку е важен квалитетот во градбата на една зграда?
Урбан Гарден - Мега Акустик

Индустриски дизајн со современи материјали и бои, во комбинација со зеленило е синоним за Урбан...

 
Нептун со супер празнична понуда – Големи попусти и до 60 рати без камата!
Нептун

HAPPY WEEK акција во Нептун со најголеми празнични попусти и до 60 рати БЕЗ камата на цените со попуст...

 
Вива Премиум соковите во нови модерни еко пакувања
Вива

Вива направи редизајн и промена на пакувањето на премиум линијата производи. Новата амбалажа Pure-Pak Sense има подобрена...

 
Се отвори „Роса школото за родителство“ во Струмица
Роса школи за родителство

Денес, во ЈЗУ „Здравствен дом Струмица“ и официјално се отвори новото школо за родители, донација од Пивара Скопје и компанијата Coca...

 
„Бритиш Американ Тобако“ стана работодавач-партнер во седум различни земји!
БАТ

Организациите што се дел од системот „Бритиш Американ Тобако Адриа“ (БАТ) им се придружија на гордите носители на...

 
Петар Денковски – нов генерален директор на Веро
Петар Денковски

Од 2 декември 2019 година, Петар Денковски е назначен за нов генерален директор на Веропулос Дооел Скопје, кој доаѓа...

 
„Информирај се паметно“ – едукативна кампања со информации за пензискиот систем
Информирај се паметнои

Правилното и навремено информирање на сегашните, но и идните пензиски осигуреници за функционирањето на пензискиот...

 
Се отвораат уште 3 нови „Роса школи за родителство“ во Струмица, Охрид и Куманово
Роса школи

Пивара Скопје и Министерството за здравство потпишаа Меморандум за продолжување на соработката...

   
Страница 5 од 15

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3155 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?