Промо | Новости | 4
Почетна » Новости » Промо

Промо

Некстсенс добитник на престижната Глобална WITSA награда за ИКТ заслуги и извонредност
Witsa

На Светскиот конгрес за ИКТ кој се одржa вчера, 19. ноември 2020 во Пенонг Малезија на кој учествуваат...

Доживејте го Крушево од свежа перспектива со СКОПСКО Smooth и No Man’s Land
Скопско

Третото патување со СКОПСКО Smooth и No Man’s Land е посветено на откривање на Крушево на малку...

 
Со вистински додатоци во исхраната до подобар имунитет
Jamieson

Изборот на вистински додаток на исхрана (суплемент) секогаш треба да го правиме врз основа...

 
Освојте пежо 2008 во големата новогодишна наградна игра на Веро
Веро наградна игра

Веро подготви големо новогодишно изненадување за своите потрошувачи – наградна игра со многу вредни...

 
Почнува конкурсот за стипендиите „Борис Трајковски“ за школување во гимназијата „Нова“
Нова

Тројца ученици од основните училишта во земјава ќе добијат целосна стипендија „Борис Трајковски“ за да...

 
Плаќајте со HalkPay апликацијата на Халкбанк, можеби „Шопинг победата“ ќе биде ваша
HalkPay

Услугата HalkPay со која сите сопственици на Mastercard картички, издадени од Халкбанк АД Скопје, на едноставен...

 
Во време на пандемија, кината се побезбедни од канцелариите
кино

Водечкиот онлајн-блог посветен на глобалното работење на кино-индустријата и филмската индустрија...

 
dm drogerie markt: Успешно и стабилно работење и покрај предизвикувачките околности!
dm drogerie markt

Остварен промет во С. Македонија од речиси 1.1 милијарда МКД, што претставува раст од 16,5 отсто, додека...

 
СМАРТ кредит преку картичка – нов кредит од Комерцијална банка АД Скопје
Комерцијална банка АД Скопје

Новиот СМАРТ кредит од Комерцијална банка АД Скопје овозможува користење на потрошувачки кредит и на кредитна картичка во едно...

 
Изолирајте се од грип. Како да се заштитите?
Грип

Изолација. Еден од клучните зборови во 2020 година - затоа што секој сака да биде здрав и да ги заштити...

   
Страница 4 од 30

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10517 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.