Промо | Новости | 30
Почетна » Новости » Промо

Промо

„Натпреварот на млади соло пејачи“ во организација на Ротари Клуб – Битола, ги доби поголемиот дел од признанијата од страна на Сојузот на Ротари Клубови на Северна Македонија
Ротари

Сојузот на Ротари клубови ја оддржа својата последна годишната конференција, што се одржа на 29 јуни 2019, на која што оддаде признанија...

Кои се здравствените придобивки од консумирањето на новиoт леб на Жито Лукс со просо и црно семе?
Жито Лукс

Со новиот леб со просо и црно семе и неговото дополнително збогатување со железо, Жито Лукс им овозможи...

 
Вложете во реновирање на домот со енергетско ефикасни материјали сега и видете ги придобивките подоцна
Кредит за инвестиции

За поголем комфор и помали сметки во вашиот дом, инвестирајте во подобрување на неговата енергетска ефикасност.

 
Најди инспирација во летниот adidas стил ова лето
adidas

Склад на класика и автентичност е најдобриот начин кон креирање на сопствен уникатен стил, а Adidas ова лето...

 
Квиз „Метрополи“: Кој град најмногу ти прилега според карактерот?
Сладолед Metropoli

Те привлекува луксуз, автентична архитектура или бескрајни песочни плажи? Се идентификуваш со традицијата...

 
Читајте го составот на водата за да сте сигурни што пиете
Maya вода

На сите ни е јасно колку е важно да пиеме доволни количини вода во текот на денот со цел да се хидрира...

 
KFC го отвори својот прв „Drive Thru“ ресторан во Македонија
KFC

Еден од најголемите ланци на ресторани, KFC, на 18.07.2019 (четврток) во рамките на свеченото отвoрање...

 
Комерцијална банка со најповолен потрошувачки кредит на пазарот
потрошувачки кредит

Потрошувачки кредит со најповолни услови на пазарот нуди Комерцијална банка АД Скопје. Слушнавте...

 
Започнува со работа фондот за школување и вработување на БЕФ
Balkan Economic Forum

Balkan Economic Forum (БЕФ) во соработка со веб-академијата Еверест и со финансиска поддршка на Sparkasse...

 
Во жарот на летото со Талианета
Талианета

Спас oд готвење во текот на летните денови навистина постои! Кој е за лесно...

   
Страница 30 од 30

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 15%
  • 21%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10161 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.