Промо | Новости | 3
Почетна » Новости » Промо

Промо

Триглав Осигурување ја поддржа младинската лига на Кошаркарската федерација на РСМ
Триглав Осигурување и КФСМ соработка

Како долгогодишен поддржувач на националниот спорт, Триглав Осигурување ја обнови соработката со македонската кошаркарска...

На само еден ден пред Денот на вљубените не знаете што да подарите? НЕПТУН подготви за вас супер понуди за совршени подароци!
Нептун

На само еден ден пред Св. Валентин вие сѐ уште немате идеја за подарок за вашите љубени? Нептун Македонија...

 
ФОТО ВЕСТ: Граѓаните на општина Карпош беа изненадени со млечни производи пред домашниот праг
Алпско

Утрово, заедно со првите сончеви зраци, на праговите на неколку домови во општината Карпош се појавија...

 
„Денот се познава по утрото!“
Black’n’Easy

Не ретко сме ја чуле изреката „Денот се познава по утрото”! И тоа не е далеку од вистината! Кога...

 
Халкбанк во комплексот МИДА ја отвори втората ВИП корпоративна филијала
Халкбанк

Халкбанк, како кориснички ориентирана банка, ја отвори својата втора ВИП корпоративна филијала...

 
Неизречливо добро! Германски квалитет по супер цени!
Неизречливо добро - dm

Што ли се крие зад овој слоган што почнавме сѐ почесто да го гледаме низ дрогериите...

 
Подгответе се за шопинг: Од утре започнува Garage Sale во Рамстор Мол
Garage Sale Рамстор Мол

Дали сте спремни за голем и незаборевен шопинг? Од 05 до 11 февруари само во Рамстор Мол...

 
ВЕГЕТА НАТУР по рецепт на мајката природа
Вегета Натур

Широката палета на производи Вегета Натур нудат решение за секоја кулинарска авантура. Главниот јунак на оваа приказна секако е Вегета Натур...

 
Ново од Алпско: Кисело млеко и јогурт без лактоза
Алпско

Интолеранцијата на лактоза претставува сè поголем проблем на модерното време, па сè поголем број луѓе бараат алтернатива...

 
Сувата и атопична кожа бара посебна нега!
Eucerin

Недостатокот на влага во кожата може да се манифестира на повеќе начини, од обична рапавост, перутање, мали пукнатини на кожата...

   
Страница 3 од 15

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3157 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?