Почетна » Новости » Промо

Промо

Вашето дете заслужува образование кое мотивира и поттикнува критичко размислување
Максимилијан

Меѓународното приватно училиште „Максимилијан“ нуди образовни програми за предучилишно, основно...

Владо Јаневски – бренд амбасадор на NISSAN QASHQAI
Nissan

Лидер во Eвропскиот сегмент на кросовери - со моќен став, аеродинамично компактна форма, моделот Qashqai...

 
Информација до сите студенти: Нова Виза дебитна картичка на Шпаркасе Банка во соработка со Министерството за образование и наука
Шпаркасе Банка картичка

Ни претставува особена чест и задоволство да ве информираме дека Шпаркасе Банка ќе биде вашиот...

 
Огласувачите од Македонија отсега можат да ги таргетираат корисниците на Pinterest на глобалните пазари
Httpool на Aleph

Денес, Httpool на Aleph, водечкиот светски провајдер за дигитално огласување кој покрива...

 
Патничко осигурување од „Винер осигурување“ за безгрижен летен одмор
Winner

Патничкото осигурување е една од најважните работи кои треба да ги понесете со себе кога...

 
Ново од Винер: Осигурување за помош на пат
Винер

Еден од приоритетите на Винер – Виена Иншуренс Груп АД Скопје како општествено одговорна компанија...

 
10 едноставни чекори за поголема самодоверба
Девојка

Секоја жена треба да ги знае овие 10 едноставни, но важни чекори за градење на вашата самодоверба и преземање...

 
Свечено отворена новата и модерна Лукоил бензинска станица во Кочани
Лукоил

Денес, свечено беше пуштена во употреба новата и модерна ЛУКОИЛ бензинска станица во Кочани во...

 
Lino Lada Gold creamy: Новата ѕвезда во вашето кујнско ормарче
Lino Lada Gold creamy

Lino Lada Gold creamy освојува со својата кремаста текстура, а содржи дури 13% лешници...

 
НА СВОЈОТ 150-ТИ РОДЕНДЕН: Heineken ги слави печатните грешки, „погрешните“ изговори и начини на служење и уживање во Heineken
Heineken

Еден од најпознатите глобални пивски брендови, Heineken, годинава обележува 150 години постоење со исклучително...

   
Страница 2 од 80

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3456 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.