Промо | Новости | 2
Почетна » Новости » Промо

Промо

Vip стана А1
Vip станува A1

Од денес, телекомуникациската компанија оне.Вип станува А1 Македонија ДООЕЛ, а брендот Vip станува А1...

BoxMaster – легендарниот производ на KFC пристигна и во Македонија
KFC

BoxMaster, еден од најпознатите и најпосакувани производи во портфолиото на KFC, од 03.09.2019 (вторник)...

 
Работниците од трета смена изненадени со „Флерт Кафица“ за полесно минување на ноќта
Флерт кафица

Кафето го консумираме за да се разбудиме, да се освестиме и свежи да го почнеме новиот ден. Но, што е со оние што мора да работат...

 
Детски смарт часовници: Поголема безбедност за најмладите
Македонски Телеком

Со смарт часовниците TCL Family Watch и MyKi TOUCH ќе имате точен и детален увид во движењето и локацијата...

 
„BACK TO SCHOOL“ акција во Нептун - Големи попусти и до 24 рати без камата на смартфони, лаптопи и таблети!
Neptun

„BACK TO SCHOOL“ акција во „Нептун"! До 17-ти септември големи попусти на смартфони, лаптопи...

 
Бимилк ги расони ранобудните граѓани со „Флерт Кафица“ за убав почеток на работниот ден
Флерт Кафица

Деновиве бевме сведоци дека на повеќе автобуски станици и локации низ целата територија на Скопје, Бимилк...

 
Вработување во ПроКредит Банка, аплицирајте сега
ПроКредит Банка

Аплицирајте за работа во ПроКредит Банка.

 
Оптимална нега на кожата по летниот одмор!
Еуцерин

Сувата кожа е проблем што често се јавува кај многу луѓе, особено по завршување на летниот одмор. Но кога...

 
Голема забава со попусти и изненадувања за отворањето на новото Веро и Џамбо во Тетово
Веро

Со многу забавни активности за најмладите и со специјални попусти и подароци за потрошувачите, компанијата...

 
Во првата половина од годината групацијата Триглав со остварен раст на премија и на добивка пред оданочување
Групацијата Триглав

Групацијата Триглав на македонскиот пазар продолжува со својот развој и раст во согласност со стратегијата...

   
Страница 2 од 4

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9512 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?