Промо | Новости | 18
Почетна » Новости » Промо

Промо

„Бритиш Американ Тобако“ стана работодавач-партнер во седум различни земји!
БАТ

Организациите што се дел од системот „Бритиш Американ Тобако Адриа“ (БАТ) им се придружија на гордите носители на...

Петар Денковски – нов генерален директор на Веро
Петар Денковски

Од 2 декември 2019 година, Петар Денковски е назначен за нов генерален директор на Веропулос Дооел Скопје, кој доаѓа...

 
„Информирај се паметно“ – едукативна кампања со информации за пензискиот систем
Информирај се паметнои

Правилното и навремено информирање на сегашните, но и идните пензиски осигуреници за функционирањето на пензискиот...

 
Се отвораат уште 3 нови „Роса школи за родителство“ во Струмица, Охрид и Куманово
Роса школи

Пивара Скопје и Министерството за здравство потпишаа Меморандум за продолжување на соработката...

 
Сè што ти треба е можност…
Аргета

Се сеќаваш ли на оние моменти кога се шеташ наоколу, одлично го поминуваш времето и одеднаш чувствуваш глад? Па, сите знаеме...

 
На болката ѝ се спротивставувам веднаш и одлучно
Анатолиј Романов

Анатолиј Романов е 23-годишен Македонец со руско/украинско потекло...

 
Подарете на најблиските патување во Швајцарија сo Revalid®
Швајцарија

Предновогодишната еуфорија наскоро започнува и во нашата земја. На најблиските секогаш...

 
Божиновски Black Friday 2019: Водечките швајцарски брендови на часовници Omega, Breitling, Tag Heuer, Longines, Hamilton, Tissot, CK и Swatch во ПЕТОК на попуст!
Black Friday Божиновски

Вообичаено тоа што е квалитетно не се продава со попуст но постои еден ден во годината кога и тоа е сосема оправдано...

 
Black Friday во НЕПТУН – Супер понуди, големи заштеди и до 60 рати!
Neptun

Black Friday акција во НЕПТУН од 27.11-02.12.2019г.! Пристигнаа најголемите попусти во годината со супер понуди, големи заштеди и до 60 рати!...

 
Поинаков Black Friday: dm за првпат организира Giving Friday и донира 5% од остварениот промет на тој ден во хуманитарни цели
dm Giving Friday

Речиси на секој од нас му е познат концептот на Black Friday- настан кој потекнува од Америка и нѐ асоцира...

   
Страница 18 од 28

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4245 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.