Промо | Новости | 18
Почетна » Новости » Промо

Промо

Вложете во реновирање на домот со енергетско ефикасни материјали сега и видете ги придобивките подоцна
Кредит за инвестиции

За поголем комфор и помали сметки во вашиот дом, инвестирајте во подобрување на неговата енергетска ефикасност.

Најди инспирација во летниот adidas стил ова лето
adidas

Склад на класика и автентичност е најдобриот начин кон креирање на сопствен уникатен стил, а Adidas ова лето...

 
Квиз „Метрополи“: Кој град најмногу ти прилега според карактерот?
Сладолед Metropoli

Те привлекува луксуз, автентична архитектура или бескрајни песочни плажи? Се идентификуваш со традицијата...

 
Читајте го составот на водата за да сте сигурни што пиете
Maya вода

На сите ни е јасно колку е важно да пиеме доволни количини вода во текот на денот со цел да се хидрира...

 
KFC го отвори својот прв „Drive Thru“ ресторан во Македонија
KFC

Еден од најголемите ланци на ресторани, KFC, на 18.07.2019 (четврток) во рамките на свеченото отвoрање...

 
Комерцијална банка со најповолен потрошувачки кредит на пазарот
потрошувачки кредит

Потрошувачки кредит со најповолни услови на пазарот нуди Комерцијална банка АД Скопје. Слушнавте...

 
Започнува со работа фондот за школување и вработување на БЕФ
Balkan Economic Forum

Balkan Economic Forum (БЕФ) во соработка со веб-академијата Еверест и со финансиска поддршка на Sparkasse...

 
Во жарот на летото со Талианета
Талианета

Спас oд готвење во текот на летните денови навистина постои! Кој е за лесно...

   
Страница 18 од 18

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5983 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“