Промо | Новости | 12
Почетна » Новости » Промо

Промо

Вработување во ПроКредит Банка, аплицирајте сега
ПроКредит Банка

Аплицирајте за работа во ПроКредит Банка.

Оптимална нега на кожата по летниот одмор!
Еуцерин

Сувата кожа е проблем што често се јавува кај многу луѓе, особено по завршување на летниот одмор. Но кога...

 
Голема забава со попусти и изненадувања за отворањето на новото Веро и Џамбо во Тетово
Веро

Со многу забавни активности за најмладите и со специјални попусти и подароци за потрошувачите, компанијата...

 
Во првата половина од годината групацијата Триглав со остварен раст на премија и на добивка пред оданочување
Групацијата Триглав

Групацијата Триглав на македонскиот пазар продолжува со својот развој и раст во согласност со стратегијата...

 
Новата Galaxy Note10 серија на паметни телефони официјално претставена во Скопје
Galaxy Note

По само неколку дена од светската премиера во Њујорк, Samsung ја претстави Galaxy Note10 и Galaxy Note10+...

 
15 години успешна мирисна приказна: Најпродаваниот мирисен бренд од AVON со јубилејни новитети ТТА Celebrate за НЕА и за НЕГО!
Avon

AVON лансира два фантастични новитети за да го одбележи 15-годишниот јубилеј од постоењето на својот најпознат мирисен бренд ТТА...

 
Македонска апликација за запознавање
МЧет

МЧет е локациски базирана мобилна апликација за запознавање која ги прикажува корисниците на апликацијата...

 
Клима уред од соништата!
Daikin

Сите ние бараме „совршен клима уред“, но дали некогаш сте се запрашале како изгледа тој?...

 
Голема летна WOW распродажба во Веро центар
Веро намалување

Голема летна распродажба со попусти до 80 отсто ќе се случува од 7 до 11 август во Веро центар во Скопје...

 
Евра на банкомат - уникатна услуга на ПроКредит Банка
ПроКредит Банка

ПроКредит Банка им нуди уникатна услуга на своите клиенти – да повлекуваат и дополнуваат евра директно на банкомат.

   
Страница 12 од 14

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?