Промо | Новости | 10
Почетна » Новости » Промо

Промо

ХалкБанк со користење на мултифункционална мобилна апликација ќе засадува дрвја и ќе врши пошумување со зелени површини
HalkEco

ХалкБанк со иновативен и интерактивен пристап активно се вклучува во пошумување со засадување...

Онлајн депозит на Халкбанк за едноставно штедење со само еден клик
Халкбанк

Онлајн депозитот, кој во октомври, месецот на штедење, Халкбанк го понуди на пазарот, претставува иновативен...

 
AVON ја лансира Distillery, колекција која ја застапува чистата убавина без компромиси
Avon

Новата линија за нега на кожа е составена од 5 производи кои комбинираат високо-квалитетни вегански состојки со прекрасна...

 
А1 Македонија – домаќин на А1 Дигитална конференција 2019!
А1 Дигитална конференција

На тема „Дигитализирај го твојот бизнис: Обликувај ја иднината! Европските искуства во Македонија“, денес А1 Македонија...

 
Процесирање нов тип на плаќања - Western Union безготовински трансакции во денари
Шпаркасе Банка

Шпаркасе Банка го почна проектот за процесирање безготовински Western Union трансакции во денари преку Erste Group Bank AG.

 
Kviki Choco #LOLs: Топчињата се повторно во мода
Kviki Choko Lols

Фудбалски, тениски, шарени....на облека, во игрици, во пораки на Вибер...топчињата едноставно ги обожаваме...

 
Еуростандард Банка ја воведува првата припејд подарок-картичка на нашиот пазар
Еуростандард Банка

За прв пат во земјата, Еуростандард Банка АД Скопје воведува нова Mastercard PrePaid подарок-картичка која со своите карактеристики...

 
Започна Есенската математичка школа
математичка школа

Во саботата, 5 октомври, започна Есенската математичка школа во просториите на Природно-математичкиот факултет во Скопје...

 
ЛИНО ЛАДА ГОЛД: Голема тегла созадена за големи сладокусци
Lino Lada Gold

Двојно поголемата чоколадна кремаста среќа со ситно сецкани лешници ни доаѓа во двојно поголема...

 
7 причини зашто Diamond of Skopje е одлична инвестиција
Diamond of Skopje

За повеќето луѓе купувањето на стан претставува една од најзначајните животни одлуки, пред сè поради...

   
Страница 10 од 15

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3402 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?