Музика | Новости | 86
Почетна » Новости » Музика

Музика

ВИДЕО: „No Me Digas Que No“ – нов спот на Енрике Иглесијас
Енрике Иглесијас

Шармантниот Енрике Иглесијас го објави новиот спот за песната „No Me Digas Que No“. Во видеото Енрике разменува...

„Much Too Soon“ – нова песна од Мајкл Џексон
Мајкл Џексон

„Much Too Soon“ е уште една досега необјавена песна од легендарниот Мајкл Џексон. Баладата која несомнено е...

 
ВИДЕО: „Pray“ – нов спот на Џастин Бибер
Џастин Бибер

Само еден ден откако беше пуштен во продажба неговиот албум „My Worlds Acoustic“, Џастин Бибер го објави и...

 
ВИДЕО: Спот на Шерил Кол за баладата „The Flood“
Шерил Кол

Вчера беше премиерата на новиот спот на Шерил Кол за песната „The Flood“. Во спотот се појавува само 27-годишната...

 
ВИДЕО: Нов спот на Black Eyed Peas за „The Time (Dirty Bit)“
Black Eyed Peas

Black Eyed Peas го објавија својот најнов спот за песната „The Time (Dirty Bit)“. Видеото е снимано во Лос Анџелес...

 
ВИДЕО: Најинтересните настапи на AMA 2010
Ријана

Погледнете ги најинтересните настапи на вчерашното доделување на AMA наградите. Меѓу изведувачите се...

 
ВИДЕО: Кајли Миног и Тајо Круз во спотот за „Higher“
Кајли Миног и Тајо Круз

Вчера премиерно беше покажан новиот спот на Кајли Миног и Тајо Круз за песната „Higher“...

 
 
Страница 86 од 86

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5981 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“