47 елегантни стилски моменти на Меланија Трамп за нејзиниот 47. роденден
Почетна » Новости » Мода » 47 елегантни стилски моменти на Меланија Трамп за нејзиниот 47. роденден

47 елегантни стилски моменти на Меланија Трамп за нејзиниот 47. роденден

Меланија Трамп има добар повод за славење. Првата дама на САД денес ќе го прослави својот 47. роденден.

Убавата сопруга на Доналд Трамп по потекло е од Југославија. Таа е родена во градот Севница, Словенија во 1970 година.

Пред да ја добие титулата прва дама на САД, Меланија пливаше во водите на модната индустрија. Таа има снимено бројни фотосесии за врвни брендови и списанија.

Нејзиниот стил е будно следен од критичарите и неретко позитивно оценуван. Диор, Гучи, Ралф Лорен, Ролан Муре и Кристијан Лобутин се дел од брендовите кои ги избира Меланија за свеченостите.

По повод роденденот на Меланија, потсетете се на 47 од нејзините највпечатливи стилски моменти.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Меланија и Доналд Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Трамп Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Трамп Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Трамп Трамп Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18504 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?