47 елегантни стилски моменти на Меланија Трамп за нејзиниот 47. роденден
Почетна » Новости » Мода » 47 елегантни стилски моменти на Меланија Трамп за нејзиниот 47. роденден

47 елегантни стилски моменти на Меланија Трамп за нејзиниот 47. роденден

Меланија Трамп има добар повод за славење. Првата дама на САД денес ќе го прослави својот 47. роденден.

Убавата сопруга на Доналд Трамп по потекло е од Југославија. Таа е родена во градот Севница, Словенија во 1970 година.

Пред да ја добие титулата прва дама на САД, Меланија пливаше во водите на модната индустрија. Таа има снимено бројни фотосесии за врвни брендови и списанија.

Нејзиниот стил е будно следен од критичарите и неретко позитивно оценуван. Диор, Гучи, Ралф Лорен, Ролан Муре и Кристијан Лобутин се дел од брендовите кои ги избира Меланија за свеченостите.

По повод роденденот на Меланија, потсетете се на 47 од нејзините највпечатливи стилски моменти.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Меланија и Доналд Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Трамп Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Трамп Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Трамп Трамп Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп
Меланија Трамп Меланија Трамп

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 5079 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.