Мода | Новости | 327

Мода

ФОТО: Очила за сонце од Викторија Бекам пролет/лето 2011
Очила за сонце од ВБ

Колекцијата е составена од очила со различни типови рамки и многу мали детали, па секоја жена може да најде...

ФОТО: Кели Озборн во улогата на „Материјална девојка“
Кели Озборн

Кели Озборн и официјално ја замени Тејлор Момсен во рекламната кампања за колекцијата на Мадона и...

 
ВИДЕО: Натали Портман секси во рекламата за Miss Dior Cherie
Натали Портман

Натали Портман изгледа прекрасно во новата реклама за парфемот Miss Dior Cherie. Во видеото кое трае 30 секунди...

 
ФОТО: „Зад сцената“ од подготовките за Моден викенд Скопје (FWSK)
Сара Миленковска

Изминатиов викенд беше направена фотосесија со новите заштитни лица на Моден викенд Скопје, модели од модната...

 
ФОТО: Најскапата чанта на светот чини 3,8 милиони долари
Најскапата чанта на светот

Чантата наречена 1001 Nights Diamond Purse е изработена од 18-каратно злато и 105 жолти, 56 розови и 4356 безбојни...

 
ВИДЕО: Гвен Стефани неодолива во реклама за боја за коса на Лореал
Гвен Стефани

Камерата ја обожава Гвен Стефани! 41-годишната пејачка и дизајнерка без многу труд ни го заробува вниманието...

 
ФОТО: Рај за обожавателките на обувки во „Хародс“
Чевли

Богатите посетители на престижната лондонска стоковна куќа „Хародс“ ќе го имаат задоволството да...

 
 
Страница 327 од 327

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 15%
  • 21%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10162 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.