Мода | Новости | 290

Мода

ФОТО: Лана Дел Реј во есенската колекција на „H&M“
Лана Дел Реј за „H&M“

Меланхолија во ретро стил зрачи од фотографиите за новата кампања на „H&M“ со Лана Дел Реј. Популарната пејачка...

ФОТО: Дејвид Бекам повторно во долна облека за „H&M“
Дејвид Бекам за „H&M“

Дејвид Бекам ја продолжи соработката со „H&M“ и повторно ги израдува своите обожавателки со разголени...

 
ФОТО: Ангелот Ерин Хедертон во новата колекција на „Blanco“
Ерин Хедертон

Харизматичната Ерин Хедертон е новото рекламно лице на „Blanco“. Убавиот ангел на „Victoria’s Secret“ позира во модели...

 
ФОТО: Колекција LC од Лорен Конрад – есен 2012
Лорен Конрад

Лорен Конрад продолжува со својот моден поход. Младата дизајнерка создаде есенска колекција за линијата LC за...

 
ФОТО: Како изгледа ангел на „Victoria’s Secret“ пред Фотошоп?
Дауцен Крус

Вчера на интернет се појавија фотографии на „Victoria’s Secret“ кои не поминале низ магијата на Фотошоп. Погледнете...

 
ФОТО: Обувки Џузепе Ѕаноти – есен/зима 2012
Обувки Џузепе Ѕаноти

Колекцијата обувки на Џузепе Ѕаноти за сезоната есен/зима 2012 комбинира злато, кристали и велур и изгледа...

 
ФОТО: Миранда Кер гола во чизми за „Harper's Bazaar“
Миранда Кер

Миранда Кер позира како од мајка родена за списанието „Harper's Bazaar“, на чија насловна се најде Гвен...

 
ВИДЕО: Џони Деп вистинска рок ѕвезда на сцената со Aerosmith
Алесандра и Ештон

Џони Деп е вистинска рок ѕвезда. 49-годишниот актер застана на сцената рамо до рамо со Стивен Тајлер...

 
ФОТО: Алесандра Амбросио топлес во прегратката на Ештон Кучер за „Colcci“
Алесандра и Ештон

Ештон Кучер и Алесандра Амбросио изгледаат атрактивно во актуелната кампања на бразилскиот бренд Colcci.

 
ФОТО: Катарина Ивановска за Bloomingdale’s
Катарина Ивановска

Катарина Ивановска изгледа елегантно и женствено на фотографиите за каталогот на престижната американска...

   
Страница 290 од 327

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10819 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.