ФОТО: Шик топли модни предлози од H&M за студени денови
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Шик топли модни предлози од H&M за студени денови

ФОТО: Шик топли модни предлози од H&M за студени денови

Додека најстрасните вљубенички во модата нетрпеливо ја очекуваат колекцијата на Balmain за H&M, шведскиот бренд ја збогати својата понуда со нова облека за студената сезона.

Едиторијалот „She’s Eclectic“ се фокусира на најмодерните парчиња за сезонава – пончо, плетени блузи, наметки, здолништа со А-линија, високи чизми и бохо принтови.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Кежуал класика е концептот на едиторијалот „Lighter Shades Of Pale“, посветен на топли блузи и туники и комфорни панталони.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8694 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.