Занимливости | Новости | 486
Почетна » Новости » Занимливости

Занимливости

LG Т385 Wi-Fi – совршени пропорции и супер цена од 0 ден.
LG Т385 Wi-Fi

Ова лето, надополнете го вашиот стил со телефон кој ви прилега… Vip ви го претставува новиот LG Т385...

ФОТО: Забавните креативни маникири на Кејли О’Конор
Маникир на Кејли О’Конор

Кејли О’Конор собра многу обожаватели на интернет со своите креативни и забавни маникири инспирирани...

 
ФОТО: Лудо екстремно „дотерување“ на кучиња
Куче

Едно е да го потстрижете вашето милениче со цел да крзното да му придобие убава уредна форма, но сосема...

 
ФОТО: Најскапиот лак за нокти, кој чини 250.000 долари
Најскапиот лак

Дизајнерот на префинет накит Азатур го создаде лакот Black Diamond кој чини 250.000 долари. Погледнете го.

 
ФОТО: Првиот „Ајс Бар“ во Македонија
Ајс бар Nescafé Frappé

Бидна и првиот „Ајс бар“ - вистинско глобално разладување ја зафати Македонија. Цели 11 дена...

 
BDF студио за мириси: Како се доаѓа до одреден мирис на производот?
Мириси

Од сите наши сетила, сетилото на мирисот најмногу се поврзува со емоциите. Иако мирисите се невидливи и испаруваат...

 
ФОТО: Прекрасна традиција на пет долгогодишни пријатели
Пет пријатели

Пет пријатели, една инспиративна традиција, силно пријателство кое трае со децении – тоа е приказната за...

 
Забавен настан „Балансираме заедно“ во Охрид
Баланс настан

В сабота, на 4 август, од 18 до 23 ч. на Градскиот плоштад во Охрид, Ве покануваме повторно да балансираме заедно...

 
ФОТО: Како изгледаат семејствата на познатите ликови на Дизни
Ариел и Ерик

Погледнете како изгледаат славните принцези и херои на Дизни заедно со своите деца според замислата на...

 
ВИДЕО: Човекот со најрастеглива кожа на светот
Гери Тарнер

Гери Тарнер тврди дека неговата кожа е најрастеглива на светот. Невообичаено еластичната кожа на Тарнер...

   
Страница 486 од 528

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5899 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.