Почетна » Новости » Занимливости

Занимливости

Адел застана сред концерт за да се поздрави со девојче облечено во фустан кој е копија на нејзиниот
Адел

Адел запре сред концертот во Лас Вегас за да се поздрави со 4-годишна обожавателка која носеше копија на нејзин фустан.

„Повторно го украде шоуто“: Принцот Луи со хит гримаси на роденденската парада на кралот Чарлс
Принцот Луи

Принцот Луи повторно стана хит со гримасите на роденденската парада на кралот Чарлс. Погледнете.

 
9-годишната Лена е најмладиот бурек мајстор во Србија и сонува да ја продолжи семејната традиција
Лена

9-годишната Лена од Обреновац е најмладиот бурек мајстор во Србија и сонува да ја продолжи семејната традиција.

 
8-годишно момче со Даунов синдром од Мостар освои сребро на Европскиот куп за деца со попреченост
Јосип Мариќ

Детенце со Даунов синдром доби сребрен медал на Европскиот куп во џудо за деца со потешкотии во развојот.

 
ВИДЕО: Реакциите на мажи кога ќе им биде поставен симулатор на менструални болки
Нина Скочак

Погледнете ги реакциите на мажи кога ќе им биде поставен симулатор за менструални болки.

 
Бура од емоции: Родителите на Ангелина Топиќ плачат од среќа додека ја гледаат како освојува сребрен медал на ЕП
Топиќ

Погледнете ја реакцијата на родителите на Ангелина Топиќ, кога таа ќе освои сребро на ЕП во атлетика.

 
Доказ дека не треба прерано да се радуваш за победата... Атлетичарка го изгуби бронзениот медал славејќи предвреме
Лаура Гарсија-Каро

Натпреварувачка во брзо одење го изгуби бронзениот медал во трката на 20 километри, славејќи предвреме. Погледнете.

 
ВИДЕО: Крис Мартин покани девојка со хронична болест на сцената на концертот во Атина и заедно пееја
Coldplay

Крис Мартин покани девојка со хронична болест со сестра си да пејат со него на сцената на концертот во Грција.

 
Добро дело: Учителка го изненади поранешниот ученик кажувајќи му дека ќе му донира црн дроб
Кариса и Езра

Учителка од градинка во Њујорк изненади свој поранешен ученик со хуман гест кој ќе го памети цел...

 
Бремената Искра Лоренс им возврати на троловите кои ја исмејуваа за тежината по дефилирањето на ревија
Искра Лоренс

Моделот со облини Искра Лоренс, која е во 6-тиот месец од бременоста, им возврати на троловите кои ја исмејуваа за изгледот.

   
Страница 2 од 680

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14378 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.