Москва, Бали, Маракеш... најновите авантури на девојката која го води својот сакан низ светот
Почетна » Новости » Занимливости » Москва, Бали, Маракеш... најновите авантури на девојката која го води својот сакан низ светот

Москва, Бали, Маракеш... најновите авантури на девојката која го води својот сакан низ светот

Авантурите на Мурад Осман и Наталија Захарова не престануваат. Популарниот пар кој стои зад проектот „Follow Me To“ продолжува да патува низ светот, притоа создавајќи примамливи фотографии кои секому би му го разбудиле копнежот за патување.

Новите магични фотографии на брачната двојка нè водат во Москва, Санкт Петербург, Бали, Шангај и Маракеш.

Follow me to Follow me to

Парот го започна проектот „Следи ме до“ во 2011 година, а денес има 4,5 милиони обожаватели на Instagram.

Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to

A video posted by Murad Osmann (@muradosmann) on

A video posted by Murad Osmann (@muradosmann) on

A video posted by Murad Osmann (@muradosmann) on

A photo posted by Murad Osmann (@muradosmann) on

A photo posted by Murad Osmann (@muradosmann) on

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1321 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.