Актуелно | Новости | 7
Почетна » Новости » Актуелно

Актуелно

Нови податоци: 140 новозаразени, 60 оздравени и 6 смртни случаи од коронавирус
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.397 тестирања, а има...

Нови податоци: 144 новозаразени, а 8 починати од коронавирус кај нас
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.545 тестирања, а има...

 
186 новозаразени, 85 оздравени и 7 починати од коронавирус во Македонија
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.674 тестирања, а има...

 
163 новозаразени, 132 оздравени и 7 починати од коронавирус кај нас
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.721 тестирања, а има...

 
Нови податоци: 98 новозаразени, а дури 9 починати од коронавирус кај нас
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.404 тестирања, а има...

 
Битрикс најавува година на танцот: Фестивалот „Битрикс Танцова Лига“ ќе се одржи од 18 до 20 септември во Охрид
Битрикс

Танцовото студио Битрикс своите активности ќе ги започне со реализацијата на шестото издание на интернационалниот...

 
Само 37 новозаразени, а 4 починати од коронавирус во Македонија
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 464 тестирања, а има...

 
Нови податоци: 98 новозаразени, 56 оздравени и 2 починати од коронавирус
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.253 тестирања, а има...

 
140 новозаразени, 134 оздравени и 4 починати од коронавирус во Македонија
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.507 тестирања, а има...

 
„Веро“ почнува хуманитарна донаторска акција за децата од СОС Детско село
Веро

„Веро“ почнува хуманитарна донаторска акција наменета за децата од СОС Детско село со цел да им...

   
Страница 7 од 36

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9771 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.