Актуелно | Новости | 4
Почетна » Новости » Актуелно

Актуелно

121 новозаразен, 142 оздравени и 3 починати од коронавирус кај нас
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.410 тестирања, а има...

72 новозаразени, 54 оздравени и 3 смртни случаи од коронавирус во Македонија
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 793 тестирања, а има...

 
Нова состојба: 99 новозаразени, 214 оздравени и дури 8 смртни случаи од коронавирус кај нас
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.384 тестирања, а има...

 
Нови податоци: Само 37 новозаразени, а 251 оздравен и 6 смртни случаи од коронавирус
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 484 тестирања, а има...

 
92 новозаразени, 86 оздравени и 3 починати од коронавирус во Македонија
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 997 тестирања, а има...

 
Нова состојба: 127 новозаразени 95 оздравени и 5 починати од коронавирус кај нас
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.574 тестирања, а има...

 
109 новозаразени, 89 оздравени и 3 смртни случаи од коронавирус кај нас
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.486 тестирања, а има...

 
166 новозаразени, 224 оздравени, а НЕМА починати од коронавирус кај нас
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.756 тестирања, а има...

 
При прием на секое дете му се мери температура, спиење на принципот „нозе-глава“... Филипче и Шахпаска го претставија протоколот за градинките
Венко

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче и министерката за труд и социјална политика Јагода...

 
Нова состојба: 145 новозаразени, 216 оздравени и 2 смртни случаи од коронавирус во Македонија
Коронавирус податоци

Министерството за здравство објави дека во изминатото деноноќие направени се 1.772 тестирања, а има...

   
Страница 4 од 32

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8961 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.