Актуелно | Новости | 21
Почетна » Новости » Актуелно

Актуелно

Нови податоци: 115 новоинфицирани, 40 оздравени и 7 починати од коронавирус
Брза помош

Министерството за здравство соопшти дека во изминатото деноноќие се направени 1.032 тестирања...

147 новозаболени, 111 оздравени и 6 починати од коронавирус кај нас
докторка

Министерството за здравство ги објави најновите информации за коронавирусот во земјава...

 
Најнови податоци: 165 новозаразени, 128 оздравени и 7 починати од коронавирус во Македонија
Коронавирус

Министерството за здравство објави дека во изминатите 24 часа направени се 1.454 тестирања, а регистрирани се 165 новозаболени со КОВИД-19.

 
Wise.Blue се приклучува на програмата за официјални партнери на Твитер со цел зајакнување на performance огласувачите
Wise.Blue

Wise.Blue е сеопфатно решение за огласување на Твитер, кое нуди резултати во поширок обем, избрано од...

 
Високи бројки кај нас: 173 новозаразени, 150 оздравени и 15 починати од коронавирус
Коронавирус

Министерството за здравство извести дека во изминатите 24 часа направени се 1.653 тестирања, а регистрирани се 173 новозаболени со КОВИД-19.

 
Нови податоци: 120 новозаразени, 123 оздравени и 4 починати од коронавирус во Македонија
Коронавирус

Министерството за здравство извести дека во изминатите 24 часа направени се 954 тестирања, а регистрирани се 120 новозаболени со КОВИД-19.

 
Најнови податоци: 126 новозаразени, 48 оздравени и 4 починати од коронавирус во Македонија
Коронавирус

Министерството за здравство соопшти дека во изминатите 24 часа направени се 1.140 тестирања, а регистрирани се 126 новозаболени.

 
Алармантно: 132 новозаразени и дури 12 починати лица од коронавирус во Македонија
Коронавирус

Министерството за здравство објави дека во изминатите 24 часа направени се 868 тестирања, а регистрирани се 132 новозаболени.

 
Загрижувачко: 176 новозаразени и 9 починати од коронавирус во Македонија
Коронавирус

Министерството за здравство објави дека во изминатите 24 часа направени се 870 тестирања, а регистрирани се 176 новозаболени.

 
150 новозаразени, 30 оздравени и 9 починати од коронавирус во Македонија
Коронавирус

Министерството за здравство објави дека во изминатите 24 часа направени се 1.086 тестирања, а регистрирани се 150 новозаболени.

   
Страница 21 од 41

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3797 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.