Видео | Забава | 9
Почетна » Забава » Видео

Видео

Божиќно изненадување: Родители им подариле куче на трите дечиња, реакциите се бесценети
Деца

Родители на три дечиња го снимиле избликот на бескрајна радост штом децата дознале што се крие во огромниот божиќен подарок.

Братска љубов: Мало момче влета на боречкиот меч на сестричката за да ја спаси
Брат и сестра

Мало момче, кое се обиде да ја спаси сестричката од противникот на нејзиниот боречки натпревар...

 
Моќно видео за сè што пребаруваше светот на Google во 2017 година
Google

Емотивното видео на Google ја сумира годината која изминува и нè потсетува на моќта на хуманоста и на тоа дека луѓето...

 
ВИДЕО: Преслатката реакција на мало девојче кога за првпат во животот гледа снег
Реакција

Овие родители ја снимиле реакцијата на својата мала ќеркичка кога таа за првпат видела како изгледа снег...

 
Спротивни реакции: Моментот кога момче и девојче дознаваат дека мајка им е бремена
Мајка со деца

Моментите на соопштување на вест за бременост на најблиските резултира со искрени, а понекогаш и измешани реакции...

 
Скапоцена насмевка: Реакцијата на бебе кое за првпат јасно ги гледа родителите со очила
Кристијан

Невозможно е да не се насмеете заедно со малото детенце кое за првпат јасно ги гледа своите родители.

 
Халовин предизвик: Реакции на деца кога родителите им велат „Ти ги изедов сите бонбони“
Дете

Џими Кимел ја продолжува традицијата. Славниот водител и оваа година им постави предизвик на родителите да ги излажат своите...

 
ВИДЕО: Многупати се шегувал со девојката со лажен предлог за брак, ова е реакцијата кога навистина ја побарал за жена
Запросување

Миранда Меккалион изреагирала многу необично на понудата за брак на нејзиниот партнер...

 
ВИДЕО: Слатко девојче му пее приспивна песна на посвоеното кученце
Приспивна песна

„Еве зошто треба да посвоите спасено куче. Или две. Или три, или четири“ – пишува Лорен Малон...

 
ВИДЕО: Новиот настап на 22-годишниот Македонец на бугарскиот „X Factor“
Бучков

Стојанчо Бучков продолжува да ги одушевува жирито и публиката на бугарскиот „X Factor“. 22-годишниот...

   
Страница 9 од 64

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9507 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?