Видео | Забава | 73
Почетна » Забава » Видео

Видео

ВИДЕО: Мачка го гушка своето мало маченце
Мачиња

Уште едно слатко видео го освои светот. Краткото видео во кое мачка го гушка своето мало маче додека спие...

ВИДЕО: Неверојатни танцувачки движења на електронска музика
Дабстеп

Тешко кој може да најде соодветни движења за танцување на дабстеп, нов жанр електронска денс музика...

 
ВИДЕО: Предлог за брак што ќе ви ги насолзи очите
Luck

Видеото со наслов „Luck“ е емотивен краток филм кој завршува со предлог за брак. Сметајте дека сте...

 
ВИДЕО: Среќно куче сака да го види малото новороденче
Куче и бебе

Ова слатко упорно куче е возбудено поради доаѓањето на новороденчето и ќе направи сè за да го види, дури и ако...

 
ВИДЕО: Откачен танчер на улиците во Париз
Танчер

Туристите пред катедралата Нотр Дам во Париз беа почестени со откачена кореографија на неверојатен уличен танчер...

 
ВИДЕО: Уникатно свадбено видео
Емре и Џоја

Емре и Џоја од Калифорнија имале уникатна замисла како да изгледа нивното свадбено видео и со помош на гостите...

 
ВИДЕО: Слаткиот прв бакнеж на Боуви и Елиот
Елиот и Боуви

Секој го памети својот прв бакнеж. Некој повеќе, некој помалку, некој по добро, некој по лошо. Малите Елиот...

 
ВИДЕО: Куче бега од храбро мало пајче
Мало патче и големо куче

Малото пајче самоуверено го брка големото куче кое само лае и плашливо му се трга од патот. Уште еден доказ дека...

 
ВИДЕО: Бебе му се смее хистерично на куче што „јаде“ балончиња
Моли

Слатко бебе + куче = вирално видео. Клипчето со наслов „Хистерични балончиња“ ја покажува малата Моли како...

 
ВИДЕО: Млечниот пат каков што не сте го виделе досега
Млечниот пат

Видеото во кое фотографот Терје Соргјерд ја покажува магичната убавина на Млечниот пат го освои светот...

   
Страница 73 од 74

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6786 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.