Видео | Забава | 72
Почетна » Забава » Видео

Видео

ВИДЕО: Предлог за брак што ќе ви ги насолзи очите
Luck

Видеото со наслов „Luck“ е емотивен краток филм кој завршува со предлог за брак. Сметајте дека сте...

ВИДЕО: Среќно куче сака да го види малото новороденче
Куче и бебе

Ова слатко упорно куче е возбудено поради доаѓањето на новороденчето и ќе направи сè за да го види, дури и ако...

 
ВИДЕО: Откачен танчер на улиците во Париз
Танчер

Туристите пред катедралата Нотр Дам во Париз беа почестени со откачена кореографија на неверојатен уличен танчер...

 
ВИДЕО: Уникатно свадбено видео
Емре и Џоја

Емре и Џоја од Калифорнија имале уникатна замисла како да изгледа нивното свадбено видео и со помош на гостите...

 
ВИДЕО: Слаткиот прв бакнеж на Боуви и Елиот
Елиот и Боуви

Секој го памети својот прв бакнеж. Некој повеќе, некој помалку, некој по добро, некој по лошо. Малите Елиот...

 
ВИДЕО: Куче бега од храбро мало пајче
Мало патче и големо куче

Малото пајче самоуверено го брка големото куче кое само лае и плашливо му се трга од патот. Уште еден доказ дека...

 
ВИДЕО: Бебе му се смее хистерично на куче што „јаде“ балончиња
Моли

Слатко бебе + куче = вирално видео. Клипчето со наслов „Хистерични балончиња“ ја покажува малата Моли како...

 
ВИДЕО: Млечниот пат каков што не сте го виделе досега
Млечниот пат

Видеото во кое фотографот Терје Соргјерд ја покажува магичната убавина на Млечниот пат го освои светот...

 
ВИДЕО: Неодоливо пингвинче што се смее
Куки

Слаткото пингвинче Куки стана ѕвезда со неговото неодоливо смеење. На видеото малото пингвинче го покажува...

 
ВИДЕО: Мачка нокаутира куче
Маче и куче

Мачките и кучињата отсекогаш биле во војна. Ова куче се обиде да го промени тоа умилкувајќи ѝ се на мачка која...

   
Страница 72 од 73

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 687 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.