Видео | Забава | 68
Почетна » Забава » Видео

Видео

ВИДЕО: Мачка нокаутира куче
Маче и куче

Мачките и кучињата отсекогаш биле во војна. Ова куче се обиде да го промени тоа умилкувајќи ѝ се на мачка која...

ВИДЕО: Исцрпна бебешка дискусија
Бебиња

Две малечки близначиња исцрпно дискутираат, но тешко е да се каже на која тема, затоа што зборуваат на „бебешки“ јазик...

 
ВИДЕО: „Заразно“ бебешко смеење
Бебе

Ако денес сè уште не сте се насмеале од душа, погледнете го малото бебенце кое се смее „заразно“.

 
ВИДЕО: Сладолед или спиење? И двете!
Девојче со сладолед

Сладолед или спиење? За секое мало дете изборот е очигледен – сладолед. Некои не би се откажале од сладоледот...

 
ВИДЕО: Транссексуалец ја изненади публиката на „Тајланд има талент“
Нантита Кумпирамон

Транссексуалец од Тајланд ја воодушеви публиката на шоуто „Тајланд има талент“ откако на средината на својата...

 
ВИДЕО: Неверојатен предлог за брак стана огромен интернет хит
Дан Рајт Џуниор

Романтичен предлог за брак стана огромен хит на интернет, иако двајцата херои во приказната воопшто не се...

 
ВИДЕО: Бебе се плаши кога неговата мајка си го дува носот
Емерсон

Видеото со малиот Емерсон, кој во еден момент е преплашен од звукот што го прави неговата мајка додека си го дува...

 
Моќта на добрата приказна - реклама
Изненадена жена в постела

Забавна реклама на телевизискиот канал Canal+.

 
Validation - краткометражен филм
Validation

Одличен краток филм кој никако не смеете да го пропуштите.

 
 
Страница 68 од 68

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6130 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.