Видео | Забава | 64
Почетна » Забава » Видео

Видео

ВИДЕО: Луд предлог за брак – маж паѓа од зграда
Маж паѓа од зграда

Застанувањето на работ на висока зграда никогаш не е паметна идеја, бидејќи лесно може нешто да тргне...

ВИДЕО: 365 слоја шминка нанесени наеднаш
365 слоја шминка на Ханелор Кнутс

Уметничкото дуо Лернет и Сандер со своето ново видео им покажа на жените како би изгледало кога би нанеле...

 
ВИДЕО: Бебе свири на усна хармоника
Бебе свири на усна хармоника

Малите деца се поснаодливи од возрасните. Велат, ако некогаш се најдеш во ситуација да не знаеш како се...

 
ВИДЕО: Лавица преку стакло се обидува да „изеде“ бебе
Лавица и бебе

Малиот Трент беше во посета на зоолошка градина кога го „улови“ вниманието на една гладна и љубопитна лавица.

 
ВИДЕО: Најдепресивната реклама за отстранување на влакна
Реклама

Музика што може да ве наежи, чуден концепт и морничави кадри. Ова дефинитивно е најдепресивната, најчудната...

 
ВИДЕО: Песна за добрите момчиња стана YouTube хит
Добро момче

„Nice Guys Finish Last“. Оваа добро позната изрека беше инспирација за создавањето на песна која...

 
ВИДЕО: Разликата меѓу МАЈКА и ТАТКО
Тифани Гудвин

Пред две седмици светот го обиколи фотографијата со мајка која фати бејзбол топка со едната рака, додека...

 
ВИДЕО: Мачка го гушка своето мало маченце
Мачиња

Уште едно слатко видео го освои светот. Краткото видео во кое мачка го гушка своето мало маче додека спие...

 
ВИДЕО: Неверојатни танцувачки движења на електронска музика
Дабстеп

Тешко кој може да најде соодветни движења за танцување на дабстеп, нов жанр електронска денс музика...

 
ВИДЕО: Предлог за брак што ќе ви ги насолзи очите
Luck

Видеото со наслов „Luck“ е емотивен краток филм кој завршува со предлог за брак. Сметајте дека сте...

   
Страница 64 од 66

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20064 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?