Видео | Забава | 6
Почетна » Забава » Видео

Видео

Неверојатно видео: Бебенце родено во цел водењак мрда и клоца над стомакот на мајка му
бебе во цел водењак

Видеото од бебе родено во цел водењак ни дава можност да видиме како тоа изгледа и се однесува...

Позитивно видео: Бербери од Италија му пеат на расплакано детенце кое не сака да се потстриже за да го смират
Бербери

Бербери од Италија со песна смирија расплакано дете. Видеото стана хит на интернет.

 
Ќе ве расположат: Папагали „разговараат како луѓе“ во слатко видео
Папагалчиња

Папагалчиња станаа хит на интернет со неодоливиот разговор.

 
Разнежува: Маж и жена кои се заедно 65 години се бакнуваат на првата средба по неколкумесечна разделба
Пар

Беатрис и Џорџ се неимале видено со месеци, затоа што тој бил хоспитализиран, а на првата средба...

 
Го крши срцето: Лица пресоздаваат фотографии со нивните сакани кои веќе не се на овој свет
Девојка

Погледнете компилација во која луѓе пресоздаваат стари фотографии и драги личности кои ги изгубиле.

 
Позитивно видео: 3-годишно девојче со церебрална парализа првпат оди самостојно додека другарчињата го бодрат
Девојче

Погледнете видео од девојче со церебрална парализа кое првпат оди самостојно додека другарчињата го бодрат.

 
Брачни партнери добија прекрасно изненадување за 67-годишнината и беа трогнати до солзи
Луис и Мари

Среќниот пар ја прослави 67-годишнината од бракот слушајќи прекрасна серенада...

 
Радосната реакција на момче со Даунов синдром кога ќе добие изненадување од брат му
браќа

Иден младоженец му приготви прекрасно изненадување на својот брат, кој има Даунов синдром...

 
Бесценета насмевка: Позитивна реакција на бебенце кога за првпат ја гледа мајка си јасно со очила
Бебе

Реакцијата на бебенце кое за првпат гледа јасно со очила ќе ви пробуди емоции...

 
Блика од среќа: Девојче со церебрална парализа за првпат самостојно ги искачува скалите во својот дом
девојче

Мало девојче со церебрална парализа блика од среќа откако за првпат самостојно ќе се искачи...

   
Страница 6 од 74

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6546 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.