Видео | Забава | 4
Почетна » Забава » Видео

Видео

ВИДЕО: Татко со малиот син облечени во фустани танцуваат на хитот од „Frozen“
Татко и син

Видео од татко и син кои облечени во фустани танцуваат на „Let It Go“ стана вирален хит.

Сентименталната божиќна реклама на Gap ја прикажува еволуцијата на врската мајка-син
Реклама

Со сентиментална реклама, Gap ги допира срцата на родителите. Видеото ја следи еволуцијата на врската на една мајка и нејзиниот син.

 
Видео на една мајка: „Еден ден ќе бидам одморена и ќе направам појадок прво за себе, но ќе ми недостигаат овие денови“
Мајка

Видео ги потсетува мајките дека децата растат брзо и дека треба да уживаме во моментите додека се мали.

 
ВИДЕО: Реакции на дечиња кога родителите ќе им речат дека им ги изеле сите слатки кои ги собрале за Халовин
Деца

Џими Кимел повторно извлече бес и солзи, но и милостиви зборови од дечиња. Славниот водител поттикна многу...

 
ВИДЕО: 8-месечно девојче со Даунов синдром слатко ѝ се смее на мајката која неодамна го посвои
Бебе

Детските насмевки имаат моќ да стоплат сечие срце. Видео од...

 
Стоплува срца: Близначиња се држат за рака веднаш по раѓањето
Близначки

Преслатко видео во кое новородени близначки се држат за рака е доказ за нивната специјална врска.

 
„Убавицата и Ѕверот“: Девојче облечено како Бела танцува со своето куче претворено во Ѕверот
Емили со своето куче

Малата Емили облечена како Бела танцуваше со своето куче претворено во Ѕверот, а видеото...

 
Среќа на максимум: Моментот кога бездомник се среќава со неговото куче кое било изгубено
Маж и куче

Погледнете видео во кое бездомен маж повторно се среќава со своето изгубено куче, кое не престанува да се радува.

 
Најслатката расправија: Мало бебенце на свој јазик се „кара“ со мајка си бидејќи не сака да јаде
мајка и бебе

Видео од најслатката расправија помеѓу мало девојче и нејзината мајка несомнено ќе ве насмее. Во него, бабенцето...

 
Видео кое ќе ве насмее: Кога татко се труди неговото бебенце да изговори „Тата“...
Татко и бебе

Слатко видео од татко кој вложува напори да го натера неговото бебенце да му довикне мами насмевки на интернет.

   
Страница 4 од 68

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5565 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“