Видео | Забава | 3
Почетна » Забава » Видео

Видео

Позитивно видео: Насмеано девојче секој ден со прегратка го пречекува братчето по училиште
Сестра и брат

Позитивните видеа кои кружат на интернет секојдневно ни мамат насмевки...

Најубавиот подарок: Радосна реакција на браќа кога дознаваат дека желбата да добијат сестричка ќе им се исполни
Мајкл и Џејкоб

Позитивно видео во кое двајца браќа дознаваат дека ќе имаат сестричка ќе ве расположи.

 
Неизмерна среќа: Реакцијата на момче со Даунов синдром кога брат му ќе го покани да му биде кум на свадбата
Крис

Среќната реакција на момче со Даунов синдром кога брат му ќе го покани да му биде кум ќе ви го разубави денот.

 
Емотивна празнична реклама за дедо со фитнес мисија ќе ви ги насолзи очите
Дедо

Германска реклама ќе ви побуди силни емоции. Во видеото на DocMorris, дедо започнува фитнес мисија...

 
ВИДЕО: Татко танцува пред болница за да го развесели својот син болен од леукемија
татко

Посветен татко танцуваше пред болницата во која неговиот син болен од леукемија примал хемотерапија...

 
Поштар секој ден танцува на прозорец со мало девојче за да го развесели во пандемијата
Поштар

Поштар ги развеселува деновите на мало девојче заглавено дома поради пандемијата. Погледнете видео.

 
104-годишен воен ветеран го победи коронавирусот и со аплауз беше испратен од болница на својот роденден
Мејџор Ли Вутен

Мејџор Ли Вутен доби роденденски подарок за кој е многу благодарен – победа над КОВИД-19...

 
Божиќна реклама за моќта на малите добри дела и важноста да им помагаме на старите лица
Баба

Празничното видео на Woodie топли срца и ја покажува моќта на малите добри дела.

 
Неодоливо: Слатко момче доби кученце за роденденот, првата средба ќе ве расположи
Дете

Првата средба на детенце со неговиот нов најдобар пријател веднаш ќе ве расположи.

 
Специјалниот гостин за Божиќ: Празнична реклама која ќе ви побуди емоции
Дете

Празничната реклама на „SuperValu“ ќе ви побуди емоции...

   
Страница 3 од 73

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1318 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.