Видео | Забава | 2
Почетна » Забава » Видео

Видео

Божиќна реклама за татко кој глуми дека е Дедо Мраз за да ѝ ги дознае и исполни желбите на ќеркичката
Девојче

Божиќната реклама на „Bouygues Telecom“ ќе ве насмее, а истовремено и разнежни...

„Само кратко време се малечки“: Рекламата на Дизни ги потсетува родителите дека децата растат брзо
Дизни

Новата реклама на Дизни ги потсетува родителите дека децата се малечки само кратко време.

 
„Верувај во љубов, верувај во Божиќ“: Слатка празнична реклама за пчелички кои се вљубуваат
TUKA_VNESI_ALT_OPIS_ZA_SLIKATA

„Верувај во љубов, верувај во Божиќ, верувај во себе“ – е пораката која Erste Group ја пренесува...

 
Далечината не ги уништува вистинските пријателства: Божиќна реклама за неразделни другарчиња
Другарчиња

Далечината не ги уништува вистинските пријателства. Божиќната реклама...

 
ВИДЕО: Татко со малиот син облечени во фустани танцуваат на хитот од „Frozen“
Татко и син

Видео од татко и син кои облечени во фустани танцуваат на „Let It Go“ стана вирален хит.

 
Сентименталната божиќна реклама на Gap ја прикажува еволуцијата на врската мајка-син
Реклама

Со сентиментална реклама, Gap ги допира срцата на родителите. Видеото ја следи еволуцијата на врската на една мајка и нејзиниот син.

 
Видео на една мајка: „Еден ден ќе бидам одморена и ќе направам појадок прво за себе, но ќе ми недостигаат овие денови“
Мајка

Видео ги потсетува мајките дека децата растат брзо и дека треба да уживаме во моментите додека се мали.

 
ВИДЕО: Реакции на дечиња кога родителите ќе им речат дека им ги изеле сите слатки кои ги собрале за Халовин
Деца

Џими Кимел повторно извлече бес и солзи, но и милостиви зборови од дечиња. Славниот водител поттикна многу...

 
ВИДЕО: 8-месечно девојче со Даунов синдром слатко ѝ се смее на мајката која неодамна го посвои
Бебе

Детските насмевки имаат моќ да стоплат сечие срце. Видео од...

 
Стоплува срца: Близначиња се држат за рака веднаш по раѓањето
Близначки

Преслатко видео во кое новородени близначки се држат за рака е доказ за нивната специјална врска.

   
Страница 2 од 66

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20063 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?