Видео | Забава | 10
Почетна » Забава » Видео

Видео

ВИДЕО: 22-годишен Македонец одушеви на бугарскиот „X Factor“
Стојанчо

Стојанчо Бучков е еден од македонските учесници на бугарскиот „X Factor“. На аудициите...

Запросување на свадба: Девојка доби предлог за брак откако невестата ѝ го подари бидермаерот
Запросување

Невеста направи најсреќниот ден во нејзиниот живот да стане специјален и незаборавлив и за нејзината најдобра пријателка...

 
ВИДЕО: Бебиња заразно се кикотат додека седат на вибрирачка справа
Бебиња

Видео од две бебиња, кои заразно се кикотат и испуштаат смешни звуци додека седат на вибрирачка справа...

 
Братска љубов: Момче ја теши расплаканата сестричка која се плаши од пералната за коли
Девојче

Видео во кое мало момче ја теши расплаканата сестричка, ќе ви ја покаже силата на братската љубов...

 
Упс! Паѓањето на невеста и младоженец кое го насмеа светот
Хана и Тајлер Ноланд

Откако младенците се поздравија со гостите и се качија во кабриолет за да ја напуштат прославата со стил, возачот...

 
Која е мама, а која е тета? Реакција на бебе кога ќе се најде помеѓу мајка си и нејзината близначка
Бебе, мајка и тетка

Реакцијата на бебенце, кога ќе се најде помеѓу мајка си и нејзината идентична сестра близначка, ќе ве насмее...

 
ВИДЕО: Жена четири години го снимала својот сопруг додека грчи, па направи „ремикс“ на „Despacito“
Маж

Грчењето на партнерот додека спие знае да биде иритирачко. Една жена четири години го снимаше својот...

 
ВИДЕО: Предлог за брак сред романтичен танц на баладата „You & I“
Ешли и Фил

Кога Ешли и Фил започнаа да танцуваат на „You & I“ од Џон Леџенд пред група танчари, таа не можела ни да...

 
ВИДЕО: Девојче започнува да танцува секојпат кога ќе го слушне мега хитот „Despacito“
Ниана

Заразниот ритам на мега хитот „Despacito“ како вирус се пренесува низ телото и ги раздвижува мускулите...

 
ВИДЕО: Татко на 4 девојчиња дознава дека ќе има уште една ќерка, па се фрла во базен
татко

Реакција на татко, кој дознава дека ќе добие петта ќерка, ќе ве насмее...

   
Страница 10 од 64

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9513 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?